reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

KONFLIKT SEROLOGICZNY

Karolina R

Początkująca w BB
Dołączył(a)
20 Kwiecień 2016
Postów
17
Kochane mamy może któraś z was wie gdzie w tym kraju mogę dostać Immunoglobulinę?Mam receptę od lekarza. Jestem w 28t.c i powinnam ją już mieć podaną, ale nigdzie tego cholerstwa nie ma:(.
 
reklama
Może zapytaj lekarza, położnej powinni wiedzieć. Popytaj w aptekach może Ci ściągną na zamówienie
 
Albo jedź do szpitala i powiedz jaka jest sytuacja. Ja miałam zastrzyk podany właśnie w szpitalu w Krakowie.
 
Ja immunoglobulinę miałam podawaną trzy razy ale za każdym razem w szpitalu (raz po poronieniu i po dwóch porodach). Pamiętam nawet ze przesunęli mi łyżeczkowanie bo musieli immuno ściągnąć ze szpitala wojewódzkiego więc to nie jest tak wszędzie dostępne
 
Nie wiem skąd jesteś, ale sprawdź w tej aptece w Warszawie. Jeżeli jesteś z innego miasta to może jest opcja wysyłki. Mi polecili tą aptekę w szpitalu jak miałam kupić pessar na podtrzymanie skracania się szyjki.

Apteka
 
Nie wiem skąd jesteś, ale sprawdź w tej aptece w Warszawie. Jeżeli jesteś z innego miasta to może jest opcja wysyłki. Mi polecili tą aptekę w szpitalu jak miałam kupić pessar na podtrzymanie skracania się szyjki.

Apteka
Jestem z Piaseczna więc niedaleko. Dzięki zadzwonię zapytam.
 
reklama
Nie ta podawana w 28. tygodniu ciąży. Wtedy muisz kupić sama, a do lekarza lub pielęgniarki zgłaszasz się na zastrzyk już tylko. Niemniej i tak warto o to zadbać, bo znacznie zmniejsza ryzyko.
 
Do góry