reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

koniec karmienia piersia

Dołączył(a)
2 Luty 2011
Postów
3
moja coreczke odstawilam od piersi jak miala 8 miesiecy, nie bylo to takie trudne jak poczatkowo myslalam ,ze bedzie ,pare wskazowek ktore dla mnie okazaly sie byc pomocne opisałam na moim blogu serdecznie zapraszam: Wszystko o dziecku
 
reklama
hej,
i jak Ci idzie odstawianie? moja córka ma prawie 9 miesięcy. Też chce już zakończyć karmienie, tylko nie wiem czy zrobić to z dnia na dzień czy może stopniowo. Podaję jej już mleko modyfikowane, ale niewiele go wypija.Samych karmień piersią też jest już niewiele.Raz w nocy, potem rano i czasem raz w ciągu dnia..pozdrawiam
 
A czemu już teraz chcesz odstawić córkę od piersi? Praca? Wygoda?
Mała jest jeszcze na tyle mała, że cyca czasem dostać a na tyle duża, aby nie wisieć na cycu non stop. Wystarczy np. karmić rano i wieczorem, a to już dużo dla dziecka, w ciągu dnia może jeść inne rzeczy, pić soczki.
Mleko modyfikowane to świństwo, sama chemia, sztuczne witaminy, nie wierz reklamom!
 
Ja mojego synusia karmie piersią i jezeli będę miała pokarm to chciałybym karmić nawet do roku. Nie chce dawać mleka modyfikowanego. Wprowadziłam już jabłuszko marchewkę i banana:-)
 
Do góry