reklama

koniec karmienia piersia

Temat na forum 'Żywienie' rozpoczęty przez mazgajka11, 5 Luty 2011.

1. mazgajka11

mazgajka11 Początkująca w BB

moja coreczke odstawilam od piersi jak miala 8 miesiecy, nie bylo to takie trudne jak poczatkowo myslalam ,ze bedzie ,pare wskazowek ktore dla mnie okazaly sie byc pomocne opisałam na moim blogu serdecznie zapraszam: Wszystko o dziecku

2. agaania0707

agaania0707 Początkująca w BB

hej,
    i jak Ci idzie odstawianie? moja córka ma prawie 9 miesięcy. Też chce już zakończyć karmienie, tylko nie wiem czy zrobić to z dnia na dzień czy może stopniowo. Podaję jej już mleko modyfikowane, ale niewiele go wypija.Samych karmień piersią też jest już niewiele.Raz w nocy, potem rano i czasem raz w ciągu dnia..pozdrawiam

3. reklama
  4. Silouh

Silouh Zaciekawiona BB

A czemu już teraz chcesz odstawić córkę od piersi? Praca? Wygoda?
    Mała jest jeszcze na tyle mała, że cyca czasem dostać a na tyle duża, aby nie wisieć na cycu non stop. Wystarczy np. karmić rano i wieczorem, a to już dużo dla dziecka, w ciągu dnia może jeść inne rzeczy, pić soczki.
    Mleko modyfikowane to świństwo, sama chemia, sztuczne witaminy, nie wierz reklamom!

5. MonikaO.

MonikaO. Fanka BB :)

Ja mojego synusia karmie piersią i jezeli będę miała pokarm to chciałybym karmić nawet do roku. Nie chce dawać mleka modyfikowanego. Wprowadziłam już jabłuszko marchewkę i banana:-)

6. kasiagie

kasiagie Fanka BB :)

karm dziecko tak długo jak się da, to takie dla niego zdrowe :)

Poleć forum