reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Koniec umowy

maluszek2012

Fanka BB :)
Dołączył(a)
28 Lipiec 2011
Postów
680
Miasto
Zielona Góra
Witam serdecznie. Obecnie jestem w 6 tyg ciąży i od kilku dni przebywam na zwolnieniu, kilka miesiecy temu mialam obumarła ciąże wiec teraz odrazu poszlam na L4. Problem jest w tym, że obenie nie mam umowy. Skończyła mi sie (jak i reszcie pracownikom) dnia 31.12.2011 wiem od kierowniczki ,że umowy już zostały nam przedłurzone tylko ksiegowosc musi nam je przesłac do punktu w ktorym pracujemy Martwie sie ,że bede pokrzywdzona jesli okaze sie,że dziewczyny dostały umowy np na dwa lata a mi przedłuża tylko do dnia porodu, umowe powinnysmy podpisac dnia 1,01,2012 a jeszcze ich nie mamy wiec skoro bedzie na moja niekorzysc to moze jej nie musze podpisywac? napewno zrobili tak ze jak dostali moje L4 to zmienili umowe na okres krotszy. Pracuje ponad dwa lata i to bedzie moja 4 umowa.Juz pracujemy dwa tyg bez umowy czy to jest zgodne z prawem? bede bardzo wdzieczna za opowiedz :) bo jestem zielona w tych sprawach pozdrawiam
 
reklama
Do góry