reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Konkurs - Acidolit

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Przykro mi ale niestety nie mogę się zgodzić z wynikami konkursu.W regulaminie było że to mają być swoje teksty a nie skopiowane z internetu.Proszę spojrzeć na tą stronkę i ten artykuł.Biegunka u dziecka Te osoby które wygrały czyli, Pela, beata26 kwoluch, agf,Iwona Lewandowaska, ekacper...poprostu skopiowały ten tekst.Niewiem po co się wysilałam i starałąm się pisać swoimi słowami skoro wygrały min osoby które tekst skopiowały z tej strony.Niektóre z nich skopiowały przyczyny biegunek ( krótszy tekst a inne prawie cały artykuł).Myślałąm że administrator będzie sprawdzał takie rzeczy...
 
Administrator, tylko zamieszczał konkurs i ogłaszał wyniki.
Przekaże Twoją uwagę do osób, które wybierały zwycięzców.
 
A moim zdaniem odpowiedź na pytania mogła być taka sama, chodziło o pewne wiadomości, wiążąca jest odpowiedź na pytanie otwarte, bo tu liczy się kreatywność i własne zdanie czy przeżycia :)
 
Dokładnie, przecież na temat przyczyn biegunek się nic nowego nie wymyśli, a pod uwagę była brana zapewne odpowiedź na pytanie otwarte jak to jest zwyczajowo w konkursach i zresztą tak być powinno. Ale zawsze się znajdą niezadowolone które będą podważać wyniki bo nie wygrały.
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry