reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Konkurs - Acidolit

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

beata26

szczęśliwa mamusia :)
Miasto
taka tam ładna miejscowość :)
Rozwiązania
0
milagros, zarejestrowałaś się dość dawno temu, ale posty masz aż 4, każdy dotyczy tego konkursu, ja też mogę mieć pretensje, że ktos kto na forum się nie udziela chciałby wygrać. A tak serio to uważam jak koleżanki wyżej, że to pytanie otwarte nie miało naruszać tej klauzuli, bo co nowego nt biegunek wymyślono. A jedyną osobą która się serio wysiliła i wykazała finezją to MARUL:-)

reklama

AsienkaPL

Mamusia Ksawusia
Miasto
Stary Toruń
Rozwiązania
0
milagros20 - no jak pisze się post, potem usuwa sie go i na nowo wstawia z nowym juz tekstem to dobrze tak? Myślę, że to gra nie fair!Usuwasz nie usuwasz moderator działa i wszystko widzi. Tak to juz na BB jest, nic nie da sie ukryć!

Rozwiązania
0
Dziewczyny pierwszy post usunełam bo poczytałam dokładnie regulamin że nie można kopiować z internetu info, dlatego drugi napisałam bardziej swoimi słowami, ale wygląda na to że zle zrobiłam , trzeba było zostawić to info skopiowane.Oczywiście że nowych wiadomości nie wymyślimy o biegunce ale przecież mozna napisać swoimi słowami a nie żywcem skopiowane.Wydaje mi się że takie odpowiedzi powinne bardziej się liczyć.A co do tego że mam dopiero 4 posty to chyba nie zbrodnia:)To już nie wolno wziąść udziału w konkursie tylko dlatego że jest się początkującym na forum :):)Tu nie chodzi o nagrode tylko o zasady.Skoro w regulaminie jest że tekst ma być swój to powinniśmy się tego trzymac a nie całe artykuły skopiowane z netu.Będę czekać na odp od organizatorów jakie były kryteria wyboru :):)

reklama

Bestyja :P

Administrator
Rozwiązania
1
Cytuje informację jaką otrzymaliśmy od organizatorów konkursu.

"W wyborze zwycięzców kierowaliśmy się przede wszystkim kreatywnością w odpowiedzi na pytanie otwarte oraz poprawnością odpowiedzi na pytania konkursowe.
Dziękujemy za zwrócenie uwagi".

Jako , że konkurs się zakończył wątek zostaje zamknięty.
Proszę pozostałych zwycięzców o kontakt poprzez prywatną wiadomość.

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry