reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Konkurs - Acidolit

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
milagros, zarejestrowałaś się dość dawno temu, ale posty masz aż 4, każdy dotyczy tego konkursu, ja też mogę mieć pretensje, że ktos kto na forum się nie udziela chciałby wygrać. A tak serio to uważam jak koleżanki wyżej, że to pytanie otwarte nie miało naruszać tej klauzuli, bo co nowego nt biegunek wymyślono. A jedyną osobą która się serio wysiliła i wykazała finezją to MARUL:-)
 
reklama
milagros20 - no jak pisze się post, potem usuwa sie go i na nowo wstawia z nowym juz tekstem to dobrze tak? Myślę, że to gra nie fair!Usuwasz nie usuwasz moderator działa i wszystko widzi. Tak to juz na BB jest, nic nie da sie ukryć!
 
Dziewczyny pierwszy post usunełam bo poczytałam dokładnie regulamin że nie można kopiować z internetu info, dlatego drugi napisałam bardziej swoimi słowami, ale wygląda na to że zle zrobiłam , trzeba było zostawić to info skopiowane.Oczywiście że nowych wiadomości nie wymyślimy o biegunce ale przecież mozna napisać swoimi słowami a nie żywcem skopiowane.Wydaje mi się że takie odpowiedzi powinne bardziej się liczyć.A co do tego że mam dopiero 4 posty to chyba nie zbrodnia:)To już nie wolno wziąść udziału w konkursie tylko dlatego że jest się początkującym na forum :):)Tu nie chodzi o nagrode tylko o zasady.Skoro w regulaminie jest że tekst ma być swój to powinniśmy się tego trzymac a nie całe artykuły skopiowane z netu.Będę czekać na odp od organizatorów jakie były kryteria wyboru :):)
 
reklama
Cytuje informację jaką otrzymaliśmy od organizatorów konkursu.

"W wyborze zwycięzców kierowaliśmy się przede wszystkim kreatywnością w odpowiedzi na pytanie otwarte oraz poprawnością odpowiedzi na pytania konkursowe.
Dziękujemy za zwrócenie uwagi".

Jako , że konkurs się zakończył wątek zostaje zamknięty.
Proszę pozostałych zwycięzców o kontakt poprzez prywatną wiadomość.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry