reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Konkurs dla mam z Bydgoszczy i okolic!

Bestyja :P

Administrator
Dołączył(a)
21 Wrzesień 2004
Postów
1 979
Zapraszamy do podwójnego konkursu:

1. dla rodziców z dziećmi :
z okazji Dnia Dziecka pod tytułem "Mój pierwszy/a..." (grymas, posiłek, spacer.../książka, zabawka...).

Do wygrania mini sesja zdjęciowa w plenerze wykonana przez Izabela Sasinowska Foto Blog w Bydgoszczy.



2. dla kobiet w ciąży:
„Najpiękniejszy czas w życiu kobiety”
to często okres noszenia dzieciątka pod sercem zapraszamy do pochwalenia się swymi brzuszkami.

Do wygrania mini sesja ciążowa w plenerze wykonana przez Izabela Sasinowska Foto Blog w Bydgoszczy.



Aby wziąć udział w/w konkursach należy przesłać jedno zdjęcie dziecka (proszę o wpisanie imienia i wieku dziecka) lub brzuszka (proszę o podanie imienia i nazwiska osoby ze zdjęcia) na adres info@fotoiza.pl do 26 maja 2013 roku.


Rozstrzygnięcie konkursów nastąpi 1 czerwca 2013.
W wątku konkursowym zostaną opublikowane zwycięskie zdjęcia (po 1 z każdej kategorii).

Powodzenia!

www.fotoiza.pl
 
reklama
Dziękuje za pierwsze zgłoszenia :tak:

Mini sesja obejmuje:
• 5 obrobionych zdjęć,
• płyta z obrobionymi zdjęciami w wysokiej rozdzielczości gotowych do
wywołania oraz ze zdjęciami zmniejszonymi gotowymi do prezentacji w internecie,
• sesja w Bydgoszczy.

Zapraszam i czekam na kolejne zgłoszenia!
Izabela Sasinowska Foto Blog
 
Fajny konkurs:), a jeszcze fajniejsza nagroda;)

mamy kilka pierwszych razy - co prawda bardzo amatorsko utrwalone;) - i zawsze mam problem z wyborem najfajniejszego zdjęcia - czy kolaże też mogą być?

pozdrawiam:)
 
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wzięcie udziału.
Niestety żadna mama nie chciała pochwalić się swoim brzuszkiem.

Spośród licznie nadesłanych prac w pierwszej kategorii wygrywa zdjęcie:
"Pierwszy raz na huśtawce" użytkownika xdorotaa.

GRATULUJEMY :)



2piotru2705konczyroczek.jpg
 
reklama
Do góry