reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Konkurs - do wygrania chusta do noszenia dziecka

Dołączył(a)
4 Kwiecień 2018
Postów
1
Rozwiązania
0
Cześć,

Biorę udział w konkursie – do wygrania jest chusta. Każdy może wziąć udział, a jak ktoś nie chce sam brać udziału, to bardzo bym prosiła o oddanie głosu na moje zdjęcie. Można oddać jeden głos dziennie, więc jeśli któraś z Was ma ochotę, to zapraszam do wielokrotnego głosowania na moje zdjęcie w ciągu kolejnych dni :) (trzeba zaznaczyć gwiazdkę i kliknąć „zagłosuj”).

Link do: 1 - nddziecka.pl

Dzięki!
zgoda administracji
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry