reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

KONKURS: Wygraj rowerek biegowy First BIKE lub odblaskową kamizelkę!

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Witajcie,
w związku z tym ,że osoby biorące udział w konkursie zgłaszają po kilka haseł
a część osób wpisuje je jednym poście inne zaś maja po kilka postów z jednym hasłem, by nie było zamieszania z głosowaniem ustalamy następującą zasadę.

1.Jeden użytkownik biorący udział w konkursie może mieć TYLKO JEDEN post zawierający hasła.
2.W poście tym może znaleźć się dowolna liczba haseł przez niego wymyślona. 3.Jeśli w trakcie trwania konkursu , komuś wpadnie do głowy pomysł na kolejne hasło może dodać je do już wcześniej napisanego przez siebie posta poprzez opcję edytuj. Opcja edytuj pokazuje informację, kiedy ostatnio post został zmieniony.
Gdyby ktoś edytował posta po zakończeniu konkursu czyli od północy 27.X. zostanie zdyskwalifikowany ( post będzie usunięty a głosy "podziękowania" nie będą brane pod uwagę).

Glosujący glosują TYLKO JEDEN RAZ na JEDEN POST.
PROSZĘ NIE COFAĆ PODZIĘKOWAŃ.
Podziękowania , które będą oddane po zakończeniu konkursu nie będą wliczane do oceny.

Pozdrawiam
 
Posty osób, które wcześniej się zgłaszały z kilkoma propozycjami zostały połączone.

Pozdrawiam
 
A do głosowania zapraszamy WSZYSTKICH forumowiczów!!! :-)
Nie tylko tych, którzy przysyłali propozycje haseł.

Kochani, zbierajcie siły, szykujcie paluszki i od czwartku - do dzieła!
A już teraz wybierajcie swoich faworytów :-) :-) :-)
 
Wymyśliłam kilka haseł, bo lubię takie zabawy, a rowerki są super dla maluszków!
Oto moje pomysły:
First Bike - expert w nauce jazdy.
First Bike - to jest to!
First Bike - ale jazda!
First Bike - super rower na super zabawę.

Pozdrawiam wszystkich, którzy przeczytali ...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witajcie,
w związku z tym ,że osoby biorące udział w konkursie zgłaszają po kilka haseł
a część osób wpisuje je jednym poście inne zaś maja po kilka postów z jednym hasłem, by nie było zamieszania z głosowaniem ustalamy następującą zasadę.

1.Jeden użytkownik biorący udział w konkursie może mieć TYLKO JEDEN post zawierający hasła.
2.W poście tym może znaleźć się dowolna liczba haseł przez niego wymyślona. 3.Jeśli w trakcie trwania konkursu , komuś wpadnie do głowy pomysł na kolejne hasło może dodać je do już wcześniej napisanego przez siebie posta poprzez opcję edytuj. Opcja edytuj pokazuje informację, kiedy ostatnio post został zmieniony.
Gdyby ktoś edytował posta po zakończeniu konkursu czyli od północy 27.X. zostanie zdyskwalifikowany ( post będzie usunięty a głosy "podziękowania" nie będą brane pod uwagę).

Glosujący glosują TYLKO JEDEN RAZ na JEDEN POST.
PROSZĘ NIE COFAĆ PODZIĘKOWAŃ.
Podziękowania , które będą oddane po zakończeniu konkursu nie będą wliczane do oceny.

Pozdrawiam

Rozumiem że wchodzi to w regulamin konkursu i nie mam na to wpływu ale uważam ze lepsze byłoby podzielenie postów na pojedyncze hasła. Bo trudno będzie wyłonić najlepsze hasło jak głosy z kilku haseł jednego użytkownika zsumują się...
Co z tego ze czyjeś jedno hasło bedzie super i zagłosuje na niego spora liczba (np 15) użytkowników gdy ktoś inny wymyśli 10 haseł i dostanie po dwa głosy od sympatyków każdego z nich... Jak wtedy wyłonicie najlepsze hasło - to jedno jedyne o które w konkursie chodzi?
 
hmmm, ja nie wzięłam jeszcze udziału w konkursie, ale tez się zastanawiam nad wiarygodnoscią - trochę niestety nieprzemyślany regulamin:/ (jw) poza tym widze tu sporo postów od osób, które mają jedną czy dwie aktywności na forum - myślałam,e to konkurs dla użytkowników. Ew.może ktos wrzuca killka haseł z różnych kont na forum???? Mam nadzieje, ze chociaz to zostanie sprawdzone....bo to taka trochę nieuczciwa gra...zupełnie niesportowa
 
Dziękuję Ci onna, w takim razie powinnam być zdyskwalifikowana za to, że tu zaglądnęłam i chciałam podnieść status zainteresowania zabawą, bo "użytkowników" jak na lekarstwo. Pomyśl o tym z innej strony. A może to właśnie sposób by nowych użytkowników przyciągnąć? Ale lepiej dajmy temu spokój.

Jako nowicjusz pisząc jeden ze swych pierwszych postów nie wiedziałam na czym polega system podziękowań, a (uczona zasadami innych forów) nie chciałam notorycznie spamować. Dopiero kilka dni temu odkryłam co to są "podziękowania" i po uwadze kora30 zaczęłam się zastanawiać jak to zostanie rozwiązane. Też stwierdziłam, że najlepszym sposobem było by w takim przypadku rozdzielenie postów, a nie ich łączenie, i że zostaniemy o to poproszone. Nie piszę o tym ze względu na to, że widzę jakiekolwiek szanse na wygraną, ale faktycznie przy takim stanie rzeczy jaki mamy aktualnie można wyłonić bardziej "najbardziej pomysłowego uczestnika zabawy", a nie "najlepsze hasło". Chyba, że jakimś sposobem akurat złoży się tak, że wygra uczestnik, który przedstawił jedno hasło.

Nie wiem pani Anno. Teraz to chyba najlepszym rozwiązaniem było by, aby podczas głosowania do podziękowań każdy z głosujących obowiązkowo dołączył osobny post zawierający hasło, na które dany użytkownik głosował i liczyć, nie wedle podziękowań, a wedle odpowiedzi. Tym bardziej, że gdzieniegdzie podziękowania pojawiły się już w tej chwili, czyli przed startem głosowania. Przy czym od razu powinna pani zaznaczyć, że w głosowaniu (poza uczestnikami konkursu) mogą brać udział tylko owi "użytkownicy" forum, o których pisze onno, czyli osoby, które zamieściły chociaż (przykładowo) 3 posty, aby nie było nawału użytkowników (koleżanek, kolegów, czy tez sztucznych kont samych uczestników), który swój pierwszy i jedyny post zamieszczą tu, podczas głosowania. Myślę, że powinno to uspokoić sumienia pozostałych. A może o czymś zapomniałam?
No szkoda, że zabawę psują, zupełnie jak w polityce, kwestie formalne. I kolejne doświadczenie dla pani, pani Anno by dokładnie wszystko przemyśleć przed kolejnym konkursem. Bynajmniej niech ta sytuacja podczas trwającego jeszcze konkursu nie będzie dla pani zniechęcająca :)
 
uważam, ze zrobić trzy posty na tym forum to żadna sztuka - wystarczy wziać udział w grze w skojarzenia, liczeniu do miliona itp. to nie ograniczy dostępu dla nowych kont... niestety, nie mam pomysłu jak tego uniknąć...

na pewno jednak powinniśmy głosować na hasło, a nie na osobę... moze np. cytując hasło, które najbardziej się podoba, każdy ma jeden głos i tyle... albo faktycznie porozdzielac hasła... albo zmienić formułę i po prostu stworzyć jury, które wybierze najlepsze hasło... nie będzie podejrzeń, ze ktoś ściagnął na forum wszystkich znajomych z facebooka;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
oj widzę, że im bliżej finishu konkursu tym więcej problemów:sorry2: mam nadzieję, że szybko uda się rozwiązać wszelkie wątpliwości.. ja szczerze mówiąc biorąc udział w tym konkursie raczej stawiam na dobrą zabawę przy wymyślaniu haseł niż na samą wygraną.. nie chodzi mi o to, że nie chciałabym wygrać, bo jakbym tak napisała to pewnie bym skłamała:sorry2: ale raczej o to, że wiem, że o wygraną będzie ciężko.. po pierwsze konkurencja duża, a po drugie już na początku naszły mnie pewne wątpliwości co do samego głosowania:sorry2: hmm.. jakby to ująć, żeby nie narobić jeszcze większego zamieszania.. o wiem.. pierwsza moja myśl po przeczytaniu zasad głosowania była taka, że nie wygra osoba, która być może wymyśliła najlepsze hasło, a osoba, która ma dużo znajomych na forum:sorry2: już tłumaczę co mam na myśli.. wiadomo, że jak ruszy głosowanie to każda z nas poprosi swoich znajomych z forum o głosik na swoje hasło.. a wiadomo osoba, która się dużo udziela na forum, w różnych wątkach tych znajomych będzie miała więcej, niż ktoś kto się udziela w jednym wątku lub ktoś kto dopiero zaczyna przygodę z forum:sorry2: nie oszukujmy się - wiadomo, że koleżanka zagłosuje na koleżankę, aby pomóc jej w wygranej i to jest sprawa normalna:sorry2: dlatego ja może podeszłam do tego konkursu jak do sposobu na dobrą zabawę i na zajęcie czymś innym głowy niż tylko przyziemnymi problemami;-)
Dusiatka na początku mówię, że nie mam nic przeciwko braniu udziału w konkursie przez nowych użytkowników.. pewnie konkurs był ogłoszony nie tylko na forum i ściągnął wiele nowych osób.. nie w tym rzecz w sumie, nie o tym chciałam pisać:sorry2: chciałam się raczej odnieść do tego co napisałaś na temat głosowania przez osoby z jakąś tam ilością postów:sorry2: ilość zaproponowanych przez ciebie postów jest moim zdaniem "trochę" za mała:sorry2: bo co to za problem nabić te 3, czy 5 czy nawet 10 postów, aby wziąć udział w głosowaniu:sorry2: jeśli komuś by zależało to mógłby zaspamować parę wątków i wymaganą ilość by miał:sorry2: ja tu bym raczej postawiła warunek taki, że w głosowaniu niech biorą udział sami użytkownicy i ci, którzy zarejestrowali się na bb przed ogłoszeniem konkursu.. inna sprawa, że trzeba mieć też trochę wiary w ludzi i liczyć na to, że uczestniczki konkursu grają fair:tak:
a na koniec jeszcze moja taka mała uwaga, która wpadła mi do głowy teraz.. konkurs ściągnął wiele uczestniczek, haseł reklamowych jest na parę stron.. i teraz się zastanawiam czy komuś się będzie chciało to czytać poza samymi zainteresowanymi:sorry2: chodzi mi tu o osoby całkowicie bezstronne;-) nie mam tu na myśli uczestniczek, czy ich znajomych, tylko innych użytkowników forum.. przy rozdzieleniu haseł na osobne posty stron narobi się multum, a jeśli każdy głosujący miałby wypisać najlepsze hasło jego zdaniem to "góra" miałaby cały weekend z głowy licząc głosy:sorry2: no nic zobaczymy jak to rozwiążą;-) na pewno będę śledziła ten watek, a póki co uciekam do moich chłopaków zanim was zanudzę moimi wszystkimi przemyśleniami na ten temat:sorry2:;-)

-----
o kora dobrze napisała i widzę, że myślimy podobnie w tej kwestii:tak: też mi się wydaję, że najlepiej byłoby gdyby zostało wybrane jury i nie byłoby podejrzeń i tych innych rzeczy:sorry2:
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry