reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

KONKURS: Wygraj rowerek biegowy First BIKE lub odblaskową kamizelkę!

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
włąśnie weszłam, żeby napisać, ze wpadł mi do głowy pomysł, a tu czytam:
"ja tu bym raczej postawiła warunek taki, że w głosowaniu niech biorą udział sami użytkownicy i ci, którzy zarejestrowali się na bb przed ogłoszeniem konkursu.. "
:tak:
to miałam właśnie napisać:tak:

ale i tak uważam, że rozstrzygnąć powinno jury... wtedy zwycieży najlepsze hasło (wg jury, co niekoniecznie musi sie zgadzać z wyobrażeniami uczestników:-)), a nie najbardziej popularny, albo najbardziej obrotny w poszukiwaniu głosów uczestnik
 
reklama
no wlasnie, ja tez mialam watpliwosci, jak bedzie sie odbywac glosowanie, skoro w jednym poscie tyle hasel.. dlatego ja w swoim poscie usunelam wiekszosc hasel, zostawilam dwa.. ale w sumie, moim zdaniem kazdy powinien wybrac tylko jedno haslo i tyle. a niestety, dzisiaj wiekszosc internetowych konkursow polega na zbieraniu glosow od innych uzytkownikow, czyli zwykle znajomych danej osoby.

szkoda, ze nie bylo jasnego regulaminu od poczatku, jutro koniec haslowania.
 
Kochani dostałam wczoraj sporo informacji dotyczących zamieszania z regulaminem konkursu. Postanowiłam wkroczyć do akcji i zrobić porządek. :tak: Proszę wybaczcie Ani, bo jest pełna entuzjazmu i debiutuje na forum:-) A teraz najważniejsze żeby rozwiązać ta sytuację. Zasady napiszę w nowym wątku , a tu będą podlinkowane - LINKUJĘ TERAZ
 
Ostatnia edycja:
czyli udział moga wziąć (przesłać hasło) osoby spoza BB, ale głosować tylko forumowicze? dobrze zrozumiałam?
 
każdy spoza BB kto się zarejestruje na babyboom.pl/forum może wziąć udział w konkursie i głosowaniu , warunek jest jeden . Musi mieć TYLKO JEDNO KONTO.

Osoby niezarejestrowane nie mogą pisać postów na naszym forum. Nie ma takiej funkcji technicznej.
 
Moi Drodzy, jak widzicie ja też cały czas się uczę :-)

Chcę się z Wami dzielić swoją pasją, doświadczeniem i entuzjazmem dla fajnych pomysłów. Ale czasami jak widać w ferworze pracy ucieka mi jakaś istotna organizacyjna kwestia, za co Was wszystkich przepraszam.

Poza tym to prawda :-) To mój pierwszy raz na forum...
Dlatego Aniu - dzięki za pomoc. Nie ma to jak uczyć się od fachowej siły:-)
 
Ostatnia edycja:
Witam. Forum podczytuje już od dawna ale wreszcie odważyłam się napisać ,ponieważ bardzo podoba mi się ten rowerek.A oto moje hasło:
The First Bike is the Number One
Pozdrawiam serdecznie.
Jeszcze jedno:
Mam bzika na punkcie First Bika
 
Ostatnia edycja:
Dusiatka na początku mówię, że nie mam nic przeciwko braniu udziału w konkursie przez nowych użytkowników.. pewnie konkurs był ogłoszony nie tylko na forum i ściągnął wiele nowych osób.. nie w tym rzecz w sumie, nie o tym chciałam pisać:sorry2: chciałam się raczej odnieść do tego co napisałaś na temat głosowania przez osoby z jakąś tam ilością postów:sorry2: ilość zaproponowanych przez ciebie postów jest moim zdaniem "trochę" za mała:sorry2: bo co to za problem nabić te 3, czy 5 czy nawet 10 postów, aby wziąć udział w głosowaniu:sorry2: jeśli komuś by zależało to mógłby zaspamować parę wątków i wymaganą ilość by miał:sorry2: ja tu bym raczej postawiła warunek taki, że w głosowaniu niech biorą udział sami użytkownicy i ci, którzy zarejestrowali się na bb przed ogłoszeniem konkursu.. inna sprawa, że trzeba mieć też trochę wiary w ludzi i liczyć na to, że uczestniczki konkursu grają fair:tak:

Hihihihi, wiedziałam, że ktoś się do tego przyczepi, dlatego w nawiasie wpisałam "przykładowo" :-p Myślałam również nad opcją, którą ty przedstawiasz i byłaby to najlepsza opcja gdyby nie to, że data zarejestrowania użytkownika mieszcząca się pod avatarem jest niepełna i zakładając, że ktoś zarejestrował się choćby i tydzień przed rozpoczęciem tego konkursu nie miał by już prawa wziąć w nim udziału.
Dziękuję ci również za rozwinięcie innego wątku (tym bardziej, że jesteś doświadczoną stażem użytkowniczką tego forum) związanego z głosowaniem przez koleżanki z forum, którego ja nie chciałam już nawet dotykać.

Na szczęście już wszystko jest wiadome. Nowy regulamin ustalony i nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem :)

Powodzenia dla wszystkich, którzy biorą udział w konkursie :)
 
reklama
Dusiatka ja nie chciałam się ciebie czepiać;-) po prostu nauczona jestem pewnymi doświadczeniami:sorry2: z dziewczynami z wątku kwietniowego chciałyśmy sobie założyć wątek zamknięty, gdzie nie każdy by miał dostęp, bo wiadomo nie każda chce, żeby cały świat wiedział o tym czy o tamtym.. i pojawił się podobny problem tzn w jaki sposób "decydować" kto w tym wątku może brać udział.. no i właśnie padł pomysł, że musi być określona ilość postów.. i nie chodziło, a 10 czy 20 tylko o dużo dużo więcej:sorry2: i co się okazało.. nowe forumowiczki szybko nabijały potrzebne posty, dostawały dostęp, po czym się okazywało, że głównie podczytywały lub po jakimś czasie szybko odchodziły.. teraz została nas garstka, w zasadzie dziewczyny, które wątek kwietniowy tworzyły od początku;-) także ja tylko dlatego napisałam to co napisałam:sorry2: jak to się mówi dla chcącego nic trudnego:tak:
Aniu nie masz za co przepraszać;-) każdy kiedyś zaczyna i podejrzewam, że dziewczyny się ze mną zgodzą:tak: widać, że angażujesz się w to forum całą sobą i to jest fajne;-) a drobne pomyłki każdemu mogą się zdarzyć, więc mam nadzieję, że ta "wpadka" nie ostudzi twojego zapału;-):tak:
a co do nowego regulaminu jeszcze.. fajnie, że "góra" tak szybko zareagowała i wprowadziła nowe zasady:tak: co prawda czytając je wpadło mi coś do głowy, ale już nie piszę nic, żeby znowu nie narobić zamieszania;-):-D hi hi teraz tylko muszę się zastanowić, które hasło zgłosić do konkursu, tym bardziej, że od rana świeże pomysły mi po głowie chodziły:sorry2:
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry