reklama

KONKURS Znajdź 10 (100?) różnic

Temat na forum 'Pogaduszki' rozpoczęty przez marul, 3 Luty 2006.

1. marul

marul Gość

Kto znajdzie więcej róznic. Fotograficy potrafią robić cuda :)

Pewnie nie uwierzycie ale na obu zdjęciach jest ta sama osoba.

2. Ivonek

Ivonek Gość

Ja wiedzialam, ze Mróz nie jest taka piekna jak na tej rozkladowce, ale Marul czy ty jestes pewny, ze to ona na tym drugim zdjeciu???Wyglada okropnie...A swoja droga, troche poprawek komputerowych i z najwiekszej maszkary wychodzi modelka!!!

3. reklama
  4. marul

marul Gość

To ta sama - Agata Mróz.

5. karolinna

karolinna grudzień 05,wrzesień 08

ta zamiana to wg mnie wielka zasługa wizazystów i w mniejszym stopniu grafików.

6. Luleczka

Luleczka Mama 2 córeczek ;)

kurcze, sama czasami marzę o tym zeby mnie ktoś tak odmienił...czuje sie teraz jak hogata, co nogą zamiata...:(:(:( :p

7. marul

marul Gość

prosze mi tu Hogaty nie obrażać!!!

8. Ivonek

Ivonek Gość

hahahah wlasnie :) Hogatka to fajna kobietka :)

9. Luleczka

Luleczka Mama 2 córeczek ;)

nie chce nikogo obrażac...przepraszam wszystkie Hogaty ;)...ale tak mi sie tylko powiedziało - napisało.
    poprawiam -jak zmora wieczorową porą

10. reklama
  11. nikita33

nikita33 Fan(ka)

Kobitki, co się przejmujecie, ona jest tak odmieniona tylko na chwilę, zaraz po zrobieniu zdjęcia zmyła makijaż, który charakteryzatorka robiła jej przez półtorej godziny, fotograf zgasił te wszystkie cudne światła i zdjął filtry z obiektywu i została taka, jaka jest naprawdę, czyli na tym drugim zdjęciu :laugh:.
    Ja to bym chyba nie chciała taka przez chwilę być, bo potem (już "normalnie") nie chciałabym spojrzeć na siebie w lustrze, żeby sobie chumoru nie popsuć ;D.
    pozdrówka
    nikita

12. sama

sama Fanka BB :)

A mi się podoba. Skoro ją na to stać, żeby sztab ludzi pracował nad jej wyglądem to co ma sobie żałować.

Poleć forum