reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Konkursy dla mam i maluszków :)

mamaBartoszka

Aktywna w BB
Dołączył(a)
30 Październik 2007
Postów
85
witam mamuski, mam taką propozycję, żebyśmy sie informowały o konkursach dla naszych maluszków. i o wygranych oczywiście, bo to ta najpszyjemniejsza cześć :-) jak cos fajnego znajdziecie, to podeslijcie linka.
 
reklama
jasne, że takie konkursy są. ja ostatnio słyszałam o konkursie Gerber na zbieranie etykietek - można wygrać samochód nawet, no i ubranka dla maluszków. a stronka gerber.pl
 
Właśnie zbierałam etykietki wysłałam i czekam.Około pół roku temu był konkurs z Pampersa za kody z Jumbopaków można było wybrać zabawki i moja mała dostała interaktywnego pieska
 
My w tym bierzemy udział w tym konkursie Fajne jest to, że chodzi o pokazanie misia. Zastanawiam się, czy może być zdjęcie najmłodszej córeczki, a syn by coś już narysował :) Jak myślicie?
 
Polecam konkurs - wygraj sesję zdjęciową dla swojego maluszka - konkurs trwa tylko do 10 grudnia. Wystarczy wysłać zdjęcie dziecka. Szczegóły na facebooku Najka Photography i na Najka Photography - Strona główna - zapraszam wszystkie mamy

konkurs copy.jpg
 
Oo fajny konkurs :) Kiedyś myślałam, żeby wykupić sobie taką profesjonalną sesje i powiesić zdjęcia w salonie..ale tylko na myśleniu się skończyło.
Ja się podziele konkursem o którym się dowiedziałam tu na forum, można wygrać wycieczki do Paryża (i nie tylko) za rysunek postaci z opakowania Plusssz Zizzz :) tu jest więcej informacji: http://www.plusssz.pl/konkurs-zizzz/
 
reklama
Nie daję klapsa swojemu dziecku - czyli jak z szacunkiem i zrozumieniem wymagać, opiekować się, uczyć i wychowywać!
I. Przepisy ogólne
1. Organizatorem konkursu jest Świat według Gucia. Klub dla dzieci do 3 roku życia.
2. Nadrzędnym celem konkursu jest promowanie idei wychowania bez klapsa. Zapominamy o klapsie, a zamiast niego w trudne sytuacje z dziećmi chcemy wnieść szacunek, umiejętność słuchania, zrozumienie, adekwatne i mądre reagowanie na potrzeby. Zapraszamy Rodziców – podzielcie się z nami, jak rozwiązujecie konfliktowe i trudne sytuacje w relacjach z Waszymi dziećmi.
3. Konkurs skierowany jest do rodziców zamieszkujących Małopolskę.
II. Wykorzystanie prac nadesłanych na konkurs
Uczestnicy poprzez przystąpienie do konkursu przenoszą nieodpłatnie na rzecz Organizatora wszelkie prawa autorskie do zgłoszonych prac. Organizator uzyskuje prawo do wielokrotnego wykorzystania nadesłanych na Konkurs prac. Uprawnienia, o których mowa powyżej przysługują organizatorowi nieodpłatnie.
III. Zasady konkursu
1. Używając maksymalnie 1500 znaków opisz sytuację, w której Twoje dziecko zrobiło coś co – Twoim zdaniem – było naganne oraz jak twórczo, bez kary i bez klapsa zareagowałaś/-eś w odpowiedzi na to zachowanie.
2. Swoje opowiadanie wyślij na adres gucio@gucio.org.pl
3. Prace ocenia dwuosobowy zespół pedagogów, pracujących na co dzień w Klubie
4. O wynikach konkursu i nagrodach poinformujemy mailowo.
5. Przewidujemy trzy wyróżnienia za najbardziej twórcze pomysły pedagogiczne:
-- jednorazowy bezpłatny masaż relaksacyjny dla rodzica, zapewniamy opiekę dla dziecka/dzieci (1h warsztatowa)
-- jednorazowy bezpłatny udział w warsztacie wegetariańskim dla rodzica, zapewniamy opiekę dla dziecka/dzieci(2h warsztatowe)
-- jednorazowy bezpłatny udział w zajęciach jogi dla rodzica, zapewniamy opiekę dla dziecka/dzieci(2h warsztatowe)
6. Nagrody będą do wykorzystania na terenie Klubu Świat według Gucia, ul. Siemomysła 30 w Krakowie
7. Konkurs trwa od 1.03.2010- 31.03.2011
Kilka słów o organizatorze
Świat według Gucia jest kameralnym miejscem, którego celem jest zorganizowanie
i zapewnienie troskliwej opieki i pielęgnacji, kreatywnych zabaw i zajęć edukacyjnych dzieciom do 3 roku życia. Świat według Gucia to świat widziany oczami dzieci i rodziców, to świat otwarty i przyjazny, w którym dziecko jest szczęśliwe, że jest dzieckiem, a rodzic, że jest rodzicem. W Klubie promujemy filozofię Porozumienia bez Przemocy (Nonviolent Communication), bo chcemy szukać porozumienia z drugą osobą na bazie szacunku, autentyczności i współpracy. Zapraszamy do kontaktu: gucio@.gucio.org.pl
 
Do góry