reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Konkursy i darmowe próbki

Ann_81

Fanka BB :)
Dołączył(a)
8 Sierpień 2018
Postów
1 371
Miasto
Warszawa
Wątek do dzielenia się konkursami czy stronami, gdzie można dostać darmowe rzeczy dla mam i maluchów :) Ja akurat uwielbiam konkursy, a teraz adwent, więc pewnie sporo się ich pojawi, więc będę wrzucać jak tylko coś znajdę :)

Link do: Rejestracja | BebiKlub - BebiKlub za rejestrację dostajemy termofor z pestkami wiśni, miarkę i próbkę Bebiko Junior 3

Link do: Kaszki BoboVita numer 1 wśród mam - darmowa kaszka BoboVita, było 1 z 7 rodzajów do wyboru, ale zostały już tylko 4, do wyczerpania zapasów

Link do: Testuj - Masło intensywnie natłuszczające - Dermedicowo.pl - test masła Dermedic intensywnie natłuszczającego do twarzy i ciała Linum Emolient, stworzonego z myślą o wrażliwej skórze dzieci od 1. dnia życia, trzeba wypełnić ankietę do 04.12

Link do: Junior | BebiKlub - konkurs, trzeba rozwiązać Quiz i odpowiedzieć na pytanie otwarte: Jak zadbasz o wielkie potrzeby małego brzuszka Twojego dziecka? do 31.12
Nagrody:
3x stolik edukacyjny Cotoons, opakowanie mleka Bebiko Junior 3 oraz kubek Bebiko Junior
10x Moje pierwsze klocki marki Lego Duplo, opakowanie mleka Bebiko Junior 3 oraz kubek Bebiko Junior
30x opakowanie mleka Bebiko Junior 3 oraz kubek Bebiko Junior

Link do: Akademia Zdrowego Brzuszka - BebiKlub - są 3 zakładki: jestem w ciąży, karmię piersią i podaję (także) mleko modyfikowane, w każdej zakładce są kursy wiedzy i Quizy do rozwiązania z danego zagadnienia, po każdym quizie jest inne pytanie otwarte, każdy Quiz to inne nagrody, wydaje mi się, że też do 31.12

Link do: KONKURS: Wygraj kosmetyki Baby Dove! - trzeba napisać odpowiedź na pytanie 'kiedy pierwszy raz poczułaś, że jesteś mamą' do 11.12
Nagrody:
100x zestaw Baby Dove Rich Moisture – zawiera trzy produkty do pielęgnacji skóry dziecka: emulsję do mycia ciała, balsam do ciała i krem przeciw odparzeniom

Link do: Konkurs Disney - trzeba kupić produkt Nivea Baby z postaciami Disney'a, zachować i zarejestrować paragon, do 31.12
Nagrody:
300x bajkowy ręcznik
150x walizka

Link do: Konkurs "Które dźwięki budzą nasze dzieci". Wygraj 1 z 3 Szumisiów Lily - Forum Mamotoja.pl - napisać jaki dźwięk budzi Twojego malucha i spróbować opisać w kilku zdaniach jak na niego reaguje, do 9.12
Nagrody:
3x Szumiś Lily

Link do: Konkurs "Brzuszek miesiąca" - galeria cafe - konkurs fotograficzny 'brzuszek miesiąca', co miesiąc jedna osoba wygrywa Szumisia

Link do: Konkurs! Wygraj Muzyczny Pociąg ABC od Mega Bloks® - trzeba odpowiedzieć na pytanie 'jak uczysz swoje dziecko alfabetu', do 3.12
Nagrody:
5x Muzyczny pociąg ABC

Link do: Internetowa Szkoła Rodzenia Mamotoja.pl - napisz co Twoim zdaniem, jest najważniejszym elementem wyprawki dla dziecka i uzasadnij swój wybór, do 16.12
Nagrody:
3x Nawilżacz ultradźwiękowy marki Miniland

Link do: Zgarnij Szumisia i pieluszki Pampers! - napisz jak zapewniasz swojemu dziecku komfort w czasie snu, do 31.12
Nagrody:
5x Szumiś i zapas pieluszek Pampers Premium Care na miesiąc

Link do: Wygraj karty podarunkowe do sklepu 5.10.15. w konkursie Mikołajkowym! Polecamy MiastoDzieci.pl - napisz jaki jest wymarzony prezent Twojego dziecka z oferty sklepu online i uzasadnij wybór, do 4.12
Nagrody:
5x Karta podarunkowa do wykorzystania w sklepach stacjonarnych 5.10.15. o wartości 100 zł.

Link do: Konkurs - trzeba narysować własne przygody Misia endo, do 10.12
Nagrody:
1x bon zakupowy o wartości 1000 zł do Endo
1x bon zakupowy o wartości 500 zł do Endo
1x bon zakupowy o wartości 300 zł do Endo
3x Siedzisko dla dziecka Wood’n’wool
2x Naszyjnik Ditta Zimmermann
7x Miś Endo w ubrankach
5x zestaw kreatywny z ciastoliną „Ośmiornica: Play Doh
20x zestaw kosmetyków dziecięcych Ziaja

Link do: Konkurs fotograficzny dla rodziców - konkurs fotograficzny, pokaż jak angażujesz dziecko w kuchni, do 31.12
Nagrody:
4x Zestaw kosmetyków Mustela oraz Miś Musti
20x Zestaw 4 poradników prawidłowego żywienia w okresie 1000 pierwszych dni

Link do: Konkurs AVENT | Tesco Magazyn - konkurs fotograficzny, pokaż jak przygotowujesz się do powitania swojego maluszka, do 28.02
Nagrody:
3x zestaw laktatorów (ręczny i elektryczny) Philips AVENT
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry