reklama

Konkursy - moje nowe hobby

Temat na forum 'Moje hobby' rozpoczęty przez joasia_kkk, 3 Kwiecień 2008.

1. joasia_kkk

joasia_kkk Początkująca w BB

2. joasia_kkk

joasia_kkk Początkująca w BB

A konkurs przedłuzony do 15 maja 2008 -dostałam mail z info. I dodatkowe nagrody.

3. reklama
  4. kalisto1986

kalisto1986 Początkująca w BB

ja zapraszam do nowego konkursu - dzieci sa wspaniałe
    Wytyczne: Uchwyć jakiś zabawny moment , śmieszną minke , albo poprostu coś co uważasz że jest warte naszej uwagi . Zdjęcia mają być nie banalne , przedstawiac dziecko . Maksymalnie 2 zdjęcia własnego autorstwa

Nagrody zalezą od liczby uczestnikow - czyli im wiecej uczestnikow tym lepsze nagrody ( od smyczy , koszulek przez zabawki az do aparatow i laptopow)
    wszystko zalezy od was zapraszam i polecam
    Yeppas.pl - Dzieci są wspaniałe

5. pie-czarka

pie-czarka Aktywna w BB

mnie niedawno zaprosiła koleżanka do konkursu na KFC - B.Smart - można wygrać jedzonko:tak:

6. mama_anulka

mama_anulka Zaciekawiona BB

śmiesznie, wchodząc na wyżej podawane konkursy znalazłam jakiś nowy:) Homeopatia, leczenie homeopatyczne, bezpieczna medycyna naturalna, lekarze i leki wystarczy podpowiedzieć innym mamom jak zorganizować dziecku czas wolny podczas choroby, nagrody całkiem sympatyczne

i jeszcze jest konkurs w tym samym serwisie, w którym można co miesiąc wygrać gadżety w zamian za podzielenie się swoją opinią z innymi ad. medycyny naturalnej http://www.homeopatiaok.pl/Portal/LeczSieOk/default.aspx

Ostatnia edycja: 28 Kwiecień 2009
  7. sylwkab

sylwkab Początkująca w BB

Konkursu: "Portret z Mamą"
    www.yeppas.pl/konkursy/portret-z-mama/

"Mama, mamusia, mateńka - 26 maja obchodzi swoje święto w związku z tym powstał ten konkurs. Tematem są zdjęcia mam z dziećmi - szczęśliwa mama i szczęśliwe dziecko to to co najpiękniejsze. Czekamy na Wasze zdjęcia!"

8. kolakinka

kolakinka Fanka BB :)

chyba tez dołacze do tego watku ;-)

9. BlueBay

BlueBay Fanka BB :)

Kocie konkursy: Purina ONE. Konkurs na Kocią Gwiazdę i Najciekawszą Książeczkę Zdrowia Kota

10. reklama
  11. dib2

dib2 Mama Sary - 06.12.2008r.

12. mama_anulka

mama_anulka Zaciekawiona BB

Poleć forum