reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Konkursy !!!!

reklama
czemu, jak wchodzę żeby zagłosować na Dominika, to mi piszą dziękujemy za głos, zapraszamy jutro, a ja wcale nie głosowałam jeszcze dziś, a tak w ogóle to mam zmienne ip i powinnam móc głosować częściej!!!!
 
no właśnie wczoraj też mi tak pisało...

ale już wiem czemu tak jest!!
Kaśce mówiłam o konkursie i ona klika Dominiczka:-):-D
 
Prosimy o głosy :D

Dziewczyny mam prośbę jeśli nie sprawi wam to problemu to możecie linki z konkursów przekazać dalej??? na ten podfora które piszecie ? w sumie pomyślałam sobie że zawsze kilka głosów więcej :) pamiętam że WOlfia tak przekazała nam linki do konkursu od kogoś wiec nie zaszkodzi się zapytać czy też możecie ;)
Przesłałam linki na forum Mam z Irlandii, ale tam tyle linków teraz, że szok:-p
Tak czy inaczej, ja staram się codziennie oddać głos:tak:
 
reklama
dzięki dziewczyny już chyba nie ma sensu głosować bo i tak nie nadrobimy pierwszych miejsc :) ale dziękujemy bardzo za głosy :)
 
Do góry