reklama
 1. Odliczaj z nami do Dnia Dziecka. Klikasz w okienka kalendarza?/ Wygraj magiczne klocki! Kliknij!/
  Zamknij powiadomienie

Konsultacje z Doulą 17 listopad 17:00 Nalanda Wrocław

Temat na forum 'Ogłoszenia - Dolny Śląsk' rozpoczęty przez L4dY-bIrd, 17 Listopad 2014.

 1. L4dY-bIrd

  L4dY-bIrd doula

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Nasze konsultacje stały się już prawie tradycją zatem staramy się utrzymywać ich cykliczność i już same organizujemy czas tak by ten jeden dzień w miesiącu był dla was, bo i potrzeba w was jest i radość wam przynosi i ukojenie i wymierne korzyści, a dla nas ten czas jest czasem radości płynącej z bycia razem, czasem dzielenia się i czasem nasycenia się oksytocyną, dlatego - wciąż idąc za głosem naszych i waszych serc - zapraszamy ponownie na konsultacje okołoporodowe - kolejne spotkanie z nami już 17 listopada o godz.17:00 - 19:00 w Ksiegarnio Kawiarni Nalanda.( Plac Kościuszki 12

  Do Waszej dyspozycji tym razem - Natalia Dalecka i Joanna Paluchiewicz

  Jeśli czujesz, że jest w Tobie potrzeba rozmowy, wyciszenia się, szukasz wsparcia lub odpowiedzi na nurtujące Cię pytania w temacie okołoporodowym, chcesz porozmawiać o porodzie, w tym domowym i szukasz kontaktów, chcesz zapytać o szpitale we Wrocławiu, ale i okolicach. Potrzebujesz wsparcia w noszeniu maluszka w chuście, wiedzy w temacie wielorazowego pieluszkowania, laktacji lub po prostu czujesz potrzebę przyjścia - to spotkanie jest dla Ciebie - przyjdź.

  Porozmawiamy o wątpliwościach, lękach i radościach, zadbamy o ciało, a jeśli jakiś temat będzie wykraczał poza nasze kompetencje pokierujemy do sprawdzonych specjalistów w tym zakresie. Konsultacje miały mieć charakter indywidualny, ale życie zweryfikowało i siedzimy w kręgu, ale jeżeli któraś ma potrzebę indywidualnej rozmowy, to Tobie to zapewnimy. Nasze konsultacje są bezpłatne. Ostatnio jedna z was tak "wiła gniazdo", że uraczyłyśmy się pysznym ciastem prosto z domowej blaszki - może zapoczątkować kolejną tradycję?

  Przekażcie informację dalej, jeśli nie Wy, to może ktoś z Waszego otoczenia potrzebuje takiego spotkania ?

  Zapraszamy - będziemy tam dla Was.

  Joanna - certyfikowana doula i Natalia - doula na stażu

  Członkinie Stowarzyszenia Doula w Polsce


  https://www.facebook.com/events/975236969158809/?fref=ts
   
 2. reklama

Poleć forum