reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Konsultacje z Doulą 17 listopad 17:00 Nalanda Wrocław

L4dY-bIrd

doula
Dołączył(a)
27 Sierpień 2005
Postów
3 171
Miasto
Sobótka / Wrocław
Rozwiązania
0
Nasze konsultacje stały się już prawie tradycją zatem staramy się utrzymywać ich cykliczność i już same organizujemy czas tak by ten jeden dzień w miesiącu był dla was, bo i potrzeba w was jest i radość wam przynosi i ukojenie i wymierne korzyści, a dla nas ten czas jest czasem radości płynącej z bycia razem, czasem dzielenia się i czasem nasycenia się oksytocyną, dlatego - wciąż idąc za głosem naszych i waszych serc - zapraszamy ponownie na konsultacje okołoporodowe - kolejne spotkanie z nami już 17 listopada o godz.17:00 - 19:00 w Ksiegarnio Kawiarni Nalanda.( Plac Kościuszki 12

Do Waszej dyspozycji tym razem - Natalia Dalecka i Joanna Paluchiewicz

Jeśli czujesz, że jest w Tobie potrzeba rozmowy, wyciszenia się, szukasz wsparcia lub odpowiedzi na nurtujące Cię pytania w temacie okołoporodowym, chcesz porozmawiać o porodzie, w tym domowym i szukasz kontaktów, chcesz zapytać o szpitale we Wrocławiu, ale i okolicach. Potrzebujesz wsparcia w noszeniu maluszka w chuście, wiedzy w temacie wielorazowego pieluszkowania, laktacji lub po prostu czujesz potrzebę przyjścia - to spotkanie jest dla Ciebie - przyjdź.

Porozmawiamy o wątpliwościach, lękach i radościach, zadbamy o ciało, a jeśli jakiś temat będzie wykraczał poza nasze kompetencje pokierujemy do sprawdzonych specjalistów w tym zakresie. Konsultacje miały mieć charakter indywidualny, ale życie zweryfikowało i siedzimy w kręgu, ale jeżeli któraś ma potrzebę indywidualnej rozmowy, to Tobie to zapewnimy. Nasze konsultacje są bezpłatne. Ostatnio jedna z was tak "wiła gniazdo", że uraczyłyśmy się pysznym ciastem prosto z domowej blaszki - może zapoczątkować kolejną tradycję?

Przekażcie informację dalej, jeśli nie Wy, to może ktoś z Waszego otoczenia potrzebuje takiego spotkania ?

Zapraszamy - będziemy tam dla Was.

Joanna - certyfikowana doula i Natalia - doula na stażu

Członkinie Stowarzyszenia Doula w Polsce


https://www.facebook.com/events/975236969158809/?fref=ts
 
reklama

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry