reklama

Konsultacje z Doulą 5 sierpnia 17:00-19:30 Wrocław

Temat na forum 'Ogłoszenia - Wrocław' rozpoczęty przez L4dY-bIrd, 30 Lipiec 2014.

 1. L4dY-bIrd

  L4dY-bIrd doula

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Podążając za waszymi potrzebami kolejne spotkanie z Nami już 5 sierpnia o godz.17:00-19:30 zapraszamy na kolejne konsultacje okołoporodowe.
  Do waszej dyspozycji będziemy wszystkie 3 :
  Magdalena Janowicz, Natalia Dalecja, Joasia Paluchiewicz.

  Jeśli czujesz że jest w Tobie potrzeba rozmowy, wyciszenia się, szukasz wsparcia lub odpowiedzi na nurtujące cie pytanie w temacie okołoporodowym, chcesz porozmawiać o porodzie domowym i szukasz kontaktów, chcesz porozmawiać o szpitalach we Wrocławiu ale i okolicach. Potrzebujesz wsparcia w noszeniu maluszka w chuście, wiedzy w temacie wielorazowego pieluszkowania, laktacji - to spotkanie jest dla Ciebie - przyjdź.

  Porozmawiamy o wątpliwościach, lękach i radościach, zadbamy o ciało, a jeśli jakiś temat będzie wykraczał poza nasze kompetencje pokierujemy do sprawdzonych specjalistów w tym zakresie. Konsultacje będą miały charakter indywidualny i są bezpłatne. Puśćcie informację dalej, jeśli nie Wy to może ktoś z Waszego otoczenia potrzebuje takiego spotkania ?

  Zapraszamy - będziemy tam dla Was.
  Joasia, Natalia, Magda
  członkinie Stowarzyszenia Doula w Polsce


  miejsce :

  Świnki Trzy
  ul.Krasińskiego 32 ( niedaleko Galeri Dominikańskiej)
  Wrocław
  https://www.facebook.com/events/268693519990902/?ref_newsfeed_story_type=regular


  POSTY


   
 2. reklama
 3. L4dY-bIrd

  L4dY-bIrd doula

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Ruszyły bezpłatne konsultacje w Centrum Rodzicielstwa Bliskości na ul.Podwale 36a/1
  190052_493934990628344_1150905703_n.jpg
  W kazdy czwartek od 16 do 17:30 jestem w Centrum i i czekam na Ciebie...
  ...Jeśli czujesz, że jest w Tobie potrzeba rozmowy o tym co cię przerasta, wyciszenia się, poukładania sobie w głowie niektórych tematów, szukasz wsparcia lub odpowiedzi na nurtujące Cię pytania w temacie okołoporodowym, chcesz porozmawiać o porodzie w szpitalu lub o domowym i szukasz kontaktów, chcesz zapytać o szpitale we Wrocławiu, ale i okolicach. Potrzebujesz wsparcia w noszeniu maluszka w chuście - to właśnie to spotkanie jest dla Ciebie - śmiało !
  Porozmawiamy o wątpliwościach, lękach i radościach,, a jeśli jakiś temat będzie wykraczał poza moje kompetencje pokieruje do sprawdzonych specjalistów w tym zakresie z którymi współpracuję.
  Przekażcie informację dalej, jeśli nie Ty, to może ktoś z Twojego otoczenia potrzebuje takiego spotkania ?
  Zapraszam - jestem w kazdy czwartek od 16-17:30 w celu umówienia się na spotkanie zapraszam do kontaktu meilowego : joasia@doulawroclaw.pl lub telefonicznego 662-130-197
  konsultacje/spotkania są bezpłatne
  Joanna Paluchiewicz
   

Poleć forum