• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Kontakty

Anna25

wrzesień2006/lipiec2012
Wydaje mi się, że u nas nie ma jeszcze takiego wątku, proponuje więc abyśmy i my taki sobie założyły. Tym bardziej, że wrzesień tuż tuż i warto móc kogoś poinformaować o dłużej nieobecności czy ewentualnym wcześniejszym rozdwojeniu :laugh:
W końcu cioteczki z BB mogą się martwić.... :laugh:
Tak więc moje GG 5460529
 
reklama
Oooo,swietny pomysl!
klatsch_2.gif

To i ja sie dopisuje. ;) Moj nr GG
1990696 . :D
 
Ja też się dołączam mój nr gg pod suwaczkiem 4920001
ale na co nam nr gg jak np znajdziemy sie w szpitalu ;)wydaje mi sie że nr komóreczki też by się przydał, bo w szpitalu raczej netu nie ma ;) ale to oczywiście jak chcecie ja mój podam 501328053 ;)
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry