reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kontakty

Agutko, do mnie będzie trudniej :D
+41765095707 - można smsować, bo dzwonić to trochę drogo by komuś wyszło...

gg nie używam
 
reklama
Agutko widze ze juz sie wzielas za robienie porzadku na forum ;) bedziesz takim naszym Aniołem ;D tylko nie ALternatywy 4 a Wrzesniowki 2006 :laugh:
 
hmmmm, ja też się nie wpisałam jeszcze a zatem nadrabiam ;D
kom.600 655 558
gg 1530977

a rodzić będę w Pyskowicach(śląsk), może któraś z was tam się też wybiera ???
w grupie raźniej, heheheee...
 
lucy ja jestem ze slaska, jednak rodzic bede w Wojewodzkim Szpitalu Specjalistycznym nr 3 w Rybniku-Orzepowicach (jezeli w ogole CI to cos mowi), ale zawsze blizej ammy do siebie niz np do Agutki ;)

agutko powinnas byc dumna z takiego porownania ;D ja osobisci uwielbiam postac Aniola, on jest poprostu boski i ktos kto to wymyslil powinien dostac Oskara ;D
 
agutko całą przyjemnosc po mojej stronie ;D my kobitki musimy sie rozpieszczas nawzajem a co! bo nikt inny tego nie zrobi tak dobrze jak my same :laugh:
 
reklama
Do góry