reklama

"Kontrola niani"

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez mama40, 22 Czerwiec 2015.

witch84
Najlepsza odpowiedź witch84, 24 Grudzień 2015
Zwłaszcza że nawet jeśli zauważysz/cie, że dzieje się coś złego, to nie zdążysz/cie dojechać. A nagranie z kamery nie będzie żadnym dowodem dla sądu... Przejdź do pełnej odpowiedzi
  1. mama40

mama40 Zaciekawiona BB

Witam, od tygodnia moim maluszkiem zajmuje się niania, niestety nie jestem do końca w stanie pogodzić życia domowego i zawodowego, wydaje mi się że wybrałam dobra nianię, ale z ludzmi nigdy nic nie wiadomo. Czy w jaki sposób można kontrolować pracę niani?

2. Najlepsza odpowiedź:
    Post #13605767 by witch84, 24 Grudzień 2015
  3. terazdr

terazdr Początkująca w BB

Może kamery? Innego wyjścia nie widzę. No może zatrudnienie na stanowisko niani zaufanej przyjaciółki?

4. reklama
  5. mama40

mama40 Zaciekawiona BB

Bardzo poważnie zastanawiam się nad kamerką, tak jak sugerujesz terazdr, ale mam pewne obiekcje gdyż nagrywanie innej osoby wydaje mi się sprawą dosć delikatną i trochę źle się czuję z tą myślą.

6. Lucresia

Lucresia Zaciekawiona BB

Rzeczywiscie, chyba pozostają dwa rozwiazania - albo znalezienie naprawdę zaufanej osoby, albo jakis sprzęt nagrywajacy. Ja na początku nagrywałam nianię, która przychodziła opiekować się moim dzieckiem, bo też się bałam powierzyć je na początku dosć obcej osobie.

7. mama40

mama40 Zaciekawiona BB

Lucresia, widzę, że masz już pewne doswiadczenia w tej kwestii. Jak możesz to podaj mi informacje jakiego sprzętu uzywałaś.

8. Lucresia

Lucresia Zaciekawiona BB

Hej mama40, z tego co pamiętam to mąż kupił kamerę w sklepie internetowym Alfatronik.

9. mama40

mama40 Zaciekawiona BB

Zaglądałam do tego sklepu, ale tam jest tyle różnych urządzeń, że nie mogę tego ogarnać, jakbyś była tak miła to możesz mi podać konkretny model?

10. s.michalina

s.michalina Fanka BB :)

A nie myślałaś o tym, żeby poprosić na przykład kogoś żeby zajrzał do domu w tych godzinach? Albo ty wróć do domu o nietypowej porze.

Kamery to dosyć agresywny sposób. Zawsze staram się postawić w sytuacji danej osoby. A co gdyby nagle w pracy ktoś zamontował kamery i nic o tym nie powiedział? Fajnie? A przecież ona przychodzi do pracy.

Jestem zwolennikiem kontroli, żeby nie było. Ale zawsze można uprzedzić, że są w domu zamontowane kamery i jeżeli jej to przeszkadza to niestety nie możemy dalej współpracować. Nie trzeba uprzedzać gdzie są te kamery zamontowane.

11. reklama
  12. Lucresia

Lucresia Zaciekawiona BB

Głosów: 1
    Oki, my używalismy kamerki ukrytej w stacji pogodowej. Taki trochę detektywistyczny sprzęt :)

13. mama40

mama40 Zaciekawiona BB

Poleć forum