reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kontrola wagi

Ja przed ciążą ważyłam 58 kg przy 162 cm
W 12 tyg przez brak apetytu i nudności spadło.. do 53,5 :o
Teraz 20 + 5 i ważę 57,5 więc już prawie wróciłam do wyjściowej wagi i z tego co widzę rosnę coraz szybciej :d widzę po ciuchach bo w większość nie wchodzę..
 
reklama
na mnie zawsze moja ginekolog mówi chudzinka, na najbliższej wizycie juz chyba ugryzie się w język ;P dużo nie przytyłam, bo ważę tyle ile przed ciążą - 58 kg, ale objętościowo urosłam... w połowę ciuchów się nie mieszczę ;|
 
Start: 167cm/64,6kg
20+1: 66
21+1: 67,3
23+1: 68,2
24+1: 68,9
Powinno być chyba 0,5kg na tydzień. To w tym tygodniu trochę za dużo do przodu. :/

Napisane na SM-G530FZ w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Od ostatniej wizyty (3tygodnie temu) nie przybył mi nawet 1gram.. niby ginekolog mowi zeby się nie martwić..
Moze bede miala tak jak moja mama, w jednej ciąży 6 kg w drugiej 8.
Ja na ten moment wychodzę na zero :p
 
Do góry