reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kontrola wagi

reklama
Ja się ostatnimi czasy boję wejść na wagę. Całe szczęście, że mimo iż przytyłam ze 14 kg już, licząc od tego co schudłam to wszyscy zgodnie twierdzą, że tylko brzuch, tyłek, boczki i twarz zaokrąglona delikatnie na plus. Patrząc na ubrania chyba nie kłamią, bo nadal chodzę w bluzkach z przed ciąży i zakupiłam spodnie w rozmiarze xs które na nogi bez problemu wchodzą, a w sumie prawie się dopinam, bo bardzo niski stan mają;)
Dzisiaj też jak położna spojrzała na moje wyniki glukozy to zapytała męża czy coś jem i jak usłyszała, że bardzo dużo i do tego słodzę 4 łyżeczki herbatę to w szoku była. Chociaż ostrzegła, że to tez niedobrze, bo skoro trzustka tak szybko przetwarza cukier to szybko może się przemęczyć.
 
No raczej dorodny chłopiec będzie zobaczymy jeszcze jutro co usg nam powie. Chociaz przy pierwszym jakos usg nie widziało że bedzie pulpet :p
A licze tygodnie od pierwszego dnia om.
 
No raczej dorodny chłopiec będzie zobaczymy jeszcze jutro co usg nam powie. Chociaz przy pierwszym jakos usg nie widziało że bedzie pulpet :p
A licze tygodnie od pierwszego dnia om.
ale w sumie te aparaty usg sie mylą... znam przypadek ze 600g roznicy bylo miedzy waga szacunkowa a tą po urodzeniu i znajoma miala za duze ciuszki wszystkie :p
 
reklama
U mnie właśnie z pierwszym było na odwrót usg pokazywało raczej przeciętne dziecko już nie pamiętam wagi a urodził się 4300. I niestety niektóre rzeczy od razu za małe były.
 
Do góry