reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kontrola wagi

reklama
ale w sumie te aparaty usg sie mylą... znam przypadek ze 600g roznicy bylo miedzy waga szacunkowa a tą po urodzeniu i znajoma miala za duze ciuszki wszystkie :p
często tak się zdarza, u koleżanki 700 g się pomylili, a w moim szpitalu też dziewczyna przyszła do porodu ostatnie usg od ginka wykazało 3800, a dziewczynka 4700 się urodziła sn...
 
O rety nie straszcie bo ja nie wyobrazam sobie rodzic a co dopiero ponad 4kg?! :rolleyes2:
A ile te dziewczyny przytyly w ciazy? To podobno ma wplyw na wage dziecka... ?
 
Moja koleżanka przytyla 8kg w ciąży zaczynając od wagi 45kg a urodziła dziewczynkę 3800 więc chyba waga matki niema na to wpływu...
 
Waga nie ma kompletnie znaczenia. Ja mam +12, a dziecko bardzo małe. No chyba, ze jestem tym przypadkiem co dziewczyny opisywały :p
 
Ja przytyłam 1 kg a mała jest spora więc nie ma znaczenia waga matki

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
 
też mi się wydaje, że waga nie ma znaczenia... moja kuzynka z mega otyłością zaszła w ciążę, w ciąży przytyła, a mała mniej niż 3 kilo się urodziła
 
ja przytyłam w pierwszej ciąży aż 23kg a mała miała 3.520kg także nie była duża. teraz póki co 9kg na plusie a młody ma taką samą wagę jak siostra na tym etapie także też mogę potwierdzić że waga nie ma tu znaczenia:)

37 tydzień
 
reklama
Ja bylam 31.01 u gina ale nie mierzyl go nastepna wizyta 16.02 i wtedy bedzie mierzenie. Ale ostatnio sprawdzalam to pierwszy synek podobnie na usg wazyl co ten.
W pierwszej ciazy przytylam 23kg teraz mam 9kg+ wiec to nie ma znaczenia. Pierwszy urodzil sie 4300. Moja mama przytyla okolo 10kg ze mna w brzuszku ja waga 4600 z siostra 22kg a wazyla 3700. Wiec chyba waga matki kompletnie nie wplywa na wage dziecka.
 
Do góry