reklama
  • Jerzego Owsiaka poznałam wiele lat temu i miałam okazję spędzić z nim kilka fantastycznych godzin. To piękny, mądry i dobry człowiek. Jestem ogromnie wzruszona, że dzisiaj na Forum tyle z Was wypowiadało się tak bardzo pozytywnie na jego temat. Bardzo dziękuję jemu za to co robi pommo ataków i całego brudu, który na niego wylewają różne osoby i bardzo dziękuję Wam, że jesteście po dobrej stronie mocy. <3 Anna Ślusarczyk Dziękuję za to co robisz. LINK

Kornel zdrobnienia

Soldier58

Początkująca w BB
Od
28 Listopad 2017
Postów
18
Miasto
Wrocław
Odpowiedzi
0
#1
Jak w temacie, czy znacie jakieś ładne zdrobnienia tego imienia? My z żoną na syna najczęściej mówimy pełnym imieniem, czasami tylko Kornelek, a żona najczęściej woła Kornik albo Kornik-Opornik :-D
 
reklama

ZUZA.80

Fanka BB :)
Od
17 Listopad 2017
Postów
1 735
Odpowiedzi
12
#4
chętnie poczytam, bo rozważam to imię dla synka :) tylko właśnie ten Kornik mnie odrzuca....bo o ile my możemy go nie używać, to chyba są duże szanse żeby inni jednak tak wołali?
 

happybeti

show must go on...
Od
25 Listopad 2010
Postów
6 132
Miasto
Søllinge
Odpowiedzi
16
#6
Kornel. Po prostu. Bez zdrobnien . Mowic pieszczotliwie mozna , uzywajac innych okreslen - jak "kotek", "skarb" itp. - kazdy rodzic wymysla takich pieszczotliwych przezwisk setki ;) .
Ja na przyklad wole imie swojej corki - Amelia- bez zdrobnien. Na szczescie w Danii, gdzie mieszkam, nie ma takiego zwyczaju i wszyscy mowia do dzieci normalnymi imionami :) .
 
reklama
Serwisy partnerskie

Baby Dove

BabyDove

Sambucus Kids

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Przygotuj kartkę

Zgłoszenia przyjmujemy do 15/01/2019

Test

Przetestuj mleko następne NAN OPTIRPO Plus 2 HM-O

Zgłoszenia przyjmujemy do 22/01/2019

Test

Przetestuj maść PureLan 100 od Medela

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/01/2019

Nowe pytania

Do góry