reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Koronawirus a spotkania w czasie ciąży

reklama
Któraś pisała, że na Śląsku testują górników i dlatego tak to wygląda. To chyba informacja sprzed kilku miesięcy. Mieszkam na Śląsku, mam covida i jestem w ciąży. Nie życzę nikomu takich przeżyć, stresu i samopoczucia. 3 listopada mam wizytę u ginekologa i dopiero wtedy dowiem się, jak to wpływa na moje dziecko...
U mnie w rodzinie bardzo dużo przypadków covida, o różnym stopniu przebiegu. Znajomy 42 lata zmarł na covida, bez chorób współistniejących. Znajoma teściów od dwóch tygodni w szpitalu, nie oddycha już samodzielnie. Inni znajomi ledwo zipią w domu.
I jasne, będzie cała chmara takich, którzy przejdą bezobjawowo i bardzo im tego zazdroszczę. Zła jestem na to jak działa, a raczej jak nie działa, służba zdrowia. Jasne, są inne choroby.
Tylko błagam niech niektórzy włączą myślenie. Maseczka nie jest uwłaczająca, nie łamie praw. Może komuś uratować życie. Nie temu kto ją nosi, ale temu, kto może się od takiej osoby zarazić.
Ja nie wiem gdzie złapałam covida. Nie dojdę do tego. Teraz tylko modlę się, żeby było z dzieckiem ok.
A ten znajomy 42-latek ile ważył?
 
@Nulini Straszny samolub z Ciebie, a potem cierpią słabsi. Widać nie masz szacunku do nikogo. Nie mamy o czym w tym temacie dyskutować. Dopóki nie przekonasz się na własnej skórze, to nic z tego nie będzie. Szkoda, że społeczeństwo nie umie uczyć się na błędach innych.
 
Ok
Wiesz co na którymś z worków ciążowych mi mignął screen, chyba właśnie z tej fundacji. Nie podeślę bo nie mam FB żeby znaleźć czy cos takiego jest na ich stronie. To nie był wzór tylko formułka którą możesz odręcznie napisać.
Aha rozumiem. No ja też nie mam FB. Jeszcze trochę czasu do porodu, więc napewno coś znajdę. Dzięki.
 
reklama
Jak widać nie - wystarczy spojrzeć na statystyki - to dzięki takim jak ty są jakie są. Gratuluję przykładania ręki do rozwoju epidemii i tym samym przyczyniania się do śmierci innych.
 
Do góry