reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Koronawirus a starania o dziecko

Hej, jestem tu nowa. Staramy się z mężem od stycznia. W marcu miałam myśli, by przerwać starania na czas aż się uspokoi z tym koronawirusem. U nas zakażonych w tym czasie nie było, więc podjęliśmy decyzję, że jednak nie odpuszczamy. A terazod kilku dni co dzień informują o tym, że nowe przypadki są. Martwię się. Wczoraj powinnam dostać miesiączkę. I jej nie ma. Jestem troche przerażona.
 
reklama
Wiadomo, że jak ktoś zachodzi w ciążę bardzo szybko to można się nad tym zastanawiać ale już ktoś napisał, że wirus nie zniknie i trzeba się nauczyć z nim żyć ☺ ja patrzę na to z innej perspektywy, bo nigdy nie wiem czy te pół roku odpuszczone przez wirusa nie byłyby moimi szczęśliwymi cyklami. Jest cała masa chorób potwornie niebezpiecznych i cała masa rzeczy, które mogą się podziać. Gdybym miała zwracać uwagę na swoją świadomość tego co może się stać i jak wysokie jest prawdopodobieństwo, to nigdy nie zdecydowałabym się na dziecko. Być może dlatego tak spokojnie do tego podchodzę ale zgadzam się, że trzeba o siebie dbać i być ostrożnym
Fakt, jest cała masa chorób, ale tym wyjątkowo łatwo się zarazić. Mam nadzieję że niedługo wynajdą szczepionkę. Ja też nie chciałabym odkładać starań, ale z drugiej strony boję się powrotu pandemii na jesieni.
 
Hej, jestem tu nowa. Staramy się z mężem od stycznia. W marcu miałam myśli, by przerwać starania na czas aż się uspokoi z tym koronawirusem. U nas zakażonych w tym czasie nie było, więc podjęliśmy decyzję, że jednak nie odpuszczamy. A terazod kilku dni co dzień informują o tym, że nowe przypadki są. Martwię się. Wczoraj powinnam dostać miesiączkę. I jej nie ma. Jestem troche przerażona.
Może przez stres się okres spóźnia? Robiłaś już test? A jak się udało to najważniejsze się nie martwić, tylko bardzo teraz na siebie uważać. Jak się nie ma jeszcze dziecka to chyba łatwiej się izolować.
 
Może przez stres się okres spóźnia? Robiłaś już test? A jak się udało to najważniejsze się nie martwić, tylko bardzo teraz na siebie uważać. Jak się nie ma jeszcze dziecka to chyba łatwiej się izolować.
Nie robiłam. Bo przez ostatnie 7 miesięcy robiłam i przychodziła @ 😂 poczekam sobie jeszcze. Brzuc mnie boli coraz bardziej jak na miesiączkę, więc pewnie owu się opóźniła. Choć byłam pewna, że miałam ja wcześniej. Zobaczymy 😊
 
Do góry