reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• UWAGA. 29.03 widzimy się o 11:00

Psychiatra odpowie na wasze pytania. Musieliśmy przełożyć z dzisiaj Dołącz .

UWAGA. Link do nagrań ze specjalistami!

Na razie z położną, pediatrą i ginekologiem położnikiem Zobacz .

Koronawirus. To musisz wiedzieć.

Wiadomości, rozmowy, wsparcie Dołącz.

reklama

Koronawirus a starania o dziecko

Paulinad

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Z mężem zaczęliśmy starania w lutym kiedy wirusa u nas jeszcze nie było i udało się za pierwszym razem. Jestem w ciąży, jak i wiele innych kobiet. Jest nas naprawdę dużo. Termin na listopad. Martwię się, ale nigdzie nie wychodzę, zachowuje wszystkie środki ostrożności, biorę witaminy. Mam nadzieję że po prostu będzie dobrze. Jeśli to ostatni dzwonek to nie czekała bym dłużej. A jeśli się uda to zostać w domu, dbać o siebie, dobrze się odżywiać. I tyle 😊 będzie dobrze
Super gratuluję 😉 będzie dobrze życzę powodzonka i zdrówka

reklama

Daliam

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Z mężem zaczęliśmy starania w lutym kiedy wirusa u nas jeszcze nie było i udało się za pierwszym razem. Jestem w ciąży, jak i wiele innych kobiet. Jest nas naprawdę dużo. Termin na listopad. Martwię się, ale nigdzie nie wychodzę, zachowuje wszystkie środki ostrożności, biorę witaminy. Mam nadzieję że po prostu będzie dobrze. Jeśli to ostatni dzwonek to nie czekała bym dłużej. A jeśli się uda to zostać w domu, dbać o siebie, dobrze się odżywiać. I tyle 😊 będzie dobrze
Dziekuje Ci za te wiadomosc. Czytam to forum, kazda kobieta mysli inaczej i kazda ma swoje racje, tez wlasnie wczoraj rozmawiajac z przyjaciolka powiedzialam "a jak podczas wojny kobiety rodzily?" choc oczywiscie teraz kazda przyszla mama chce miec komfort psychiczny fizyczny i ekonomiczny bo w takich czasach zyjemy- czy zylysmy. Bo nie wiadomo jak bedzie dalej. Powodzenia tym, ktore sa w ciazy. Dawajcie znac jak Wasza sytuacja. Powodzenia tez tym, ktore mimo wszystko sie staraja.

Kejti90

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Z ciekawości weszłam na ten wątek. Jestem w 7 miesiącu. Radość jest nieopisana będąc w ciąży zwłaszcza że była to planowana ciąża. ale mój stres i strach jest bardzo duży. Przede wszystkim zorientujecie się czy wasi lekarze przyjmują ciężarne.. bo u mnie odwołują wszystkie wizyty, interniści tylko na telefon, endokrynolog tak samo. Już nie mówię o zastrzykach przy konflikcie serologicznym. I tak i tak siedzę w domu więc to jest akurat duży plus bycia w ciąży w tym okresie ;) ale najgorzej panikuję jeśli chodzi o dostęp do specjalistów.

Do góry