reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Koronawirus a wesele

reklama
Poszłam na wesele 19 września, cała rodzina, ja maz córka lat 4 i syn 4 miesiące - mało u nas zachorowań, wiec się nie bałam 😊 jestem zdania ze będzie co ma być, jak mam złapać to i w sklepie albo na rynku złapie 🤷‍♀️
Ok, takie jest Twoje zdanie i taki był wybór. Ja uważam, że nie ma co kusić losu. Jeśli coś nie jest mi bardzo potrzebne to po co mam to robić. Nie lubię tylko kiedy ktoś mi pisze tutaj, że wirus to dla mnie wymówka, żeby nie iść skoro nie jestem osobą imprezową. To jest nieprawda. Tak samo mogłabym powiedzieć, że ktoś nie idzie teraz do kina czy do teatru bo ma wymówkę, a może ta osoba zwyczajnie nie przepada za taką rozrywką to po co ma, jeszcze w czasach pandemii, na siłę to robić.
 
Ok, takie jest Twoje zdanie i taki był wybór. Ja uważam, że nie ma co kusić losu. Jeśli coś nie jest mi bardzo potrzebne to po co mam to robić. Nie lubię tylko kiedy ktoś mi pisze tutaj, że wirus to dla mnie wymówka, żeby nie iść skoro nie jestem osobą imprezową. To jest nieprawda. Tak samo mogłabym powiedzieć, że ktoś nie idzie teraz do kina czy do teatru bo ma wymówkę, a może ta osoba zwyczajnie nie przepada za taką rozrywką to po co ma, jeszcze w czasach pandemii, na siłę to robić.
Zgadzam sie. To, ze may szanse zarazic sie wszedzie nie zmienia w zupelnosci tego, że pchajac sie na wesele jeszcze zwiekszamy to ryzyko. Wirus to nie jakieś fatum na zasadzie "jak ma mnie zlapać to złapie" tylko zagrozenie o konkretnym typie rozprzestrzeniania ktory nalezy minimalizować.
 
Do góry