reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Koronawirus a wizyta u ginekologa w 20 tyg ciazy

Boze ludzie ale panikujecie w tej polsce. Ja mieszkam w wiedniu gdzie liczba zarazonych jest wieksza niz w CALEJ polsce i kobiety chodza do ginekologa do lekarzy jesli musza. Naprawde wam sie dziwie ze sie tak boicie. Co maja powiedziec ludzie tacy jak np ja czy nie wiem we wloszech! Co wiecej maseczek na twarz nie kupi sie juz nigdzie dostepne sa w aptekach tylko za potwierdzeniem ze jest sie lekarzem lub chorym na koronawirusa
 
reklama
Boze ludzie ale panikujecie w tej polsce. Ja mieszkam w wiedniu gdzie liczba zarazonych jest wieksza niz w CALEJ polsce i kobiety chodza do ginekologa do lekarzy jesli musza. Naprawde wam sie dziwie ze sie tak boicie. Co maja powiedziec ludzie tacy jak np ja czy nie wiem we wloszech! Co wiecej maseczek na twarz nie kupi sie juz nigdzie dostepne sa w aptekach tylko za potwierdzeniem ze jest sie lekarzem lub chorym na koronawirusa
Nikt nie panikuje. Chodzi właśnie o to żeby nie skończyć jak Włosi czy Chiny. To ze w innych krajach jest inaczej - nie znaczy ze lepiej. I wiesz co chyba wole panikę od bagatelizowania i olewania tematu - bo od olewania tematu jeszcze nikomu nie pomogło 🤦‍♀️
Poza tym nawet lekarze w Polsce mówią żeby nie przychodzić jak nie trzeba i po to są uruchomione teleporady. Ale lepiej się wypowiedzieć jak się nie wie prawda?
 
Boze ludzie ale panikujecie w tej polsce. Ja mieszkam w wiedniu gdzie liczba zarazonych jest wieksza niz w CALEJ polsce i kobiety chodza do ginekologa do lekarzy jesli musza. Naprawde wam sie dziwie ze sie tak boicie. Co maja powiedziec ludzie tacy jak np ja czy nie wiem we wloszech! Co wiecej maseczek na twarz nie kupi sie juz nigdzie dostepne sa w aptekach tylko za potwierdzeniem ze jest sie lekarzem lub chorym na koronawirusa
Jeżeli ty się nie boisz to twoja sprawa
 
Nikt nie panikuje. Chodzi właśnie o to żeby nie skończyć jak Włosi czy Chiny. To ze w innych krajach jest inaczej - nie znaczy ze lepiej. I wiesz co chyba wole panikę od bagatelizowania i olewania tematu - bo od olewania tematu jeszcze nikomu nie pomogło 🤦‍♀️
Poza tym nawet lekarze w Polsce mówią żeby nie przychodzić jak nie trzeba i po to są uruchomione teleporady. Ale lepiej się wypowiedzieć jak się nie wie prawda?
Nie powiem ze nie wiem jak wyglada sytuacja w polsce bo wiem dobrze nawet od strony szpitala jako ze czlonek mojej rodzinie tam pracuje. Jednak w glowie sie nie miesci co ludzie robia w polsce miedzy innymi zakupy takie jakby do konca zycia sklepy wyzamykali...no paranoja
 
Nie chciałabym leżeć z wirusem w ciąży w szpitalu i zastanawiać się czy przejdzie na dzidzie czy nie. Ja jutro muszę iść na polowkowe, jakby to nie było ważne usg to bym nie poszła napewno
Nie mowie ze sie nie boje. Boje sie bardzo ale na miejscu ludzi mieszkajacych w polsce przestalabym tak cykorzyc. Wszedzie doslownie na kazdej ciazowej polskiej grupie babki sieja panike...tylko na polskich stronach
To jeżeli Ci nie pasuje to cykorzenie to nie wypowiadaj się tutaj proste
 
Nie powiem ze nie wiem jak wyglada sytuacja w polsce bo wiem dobrze nawet od strony szpitala jako ze czlonek mojej rodzinie tam pracuje. Jednak w glowie sie nie miesci co ludzie robia w polsce miedzy innymi zakupy takie jakby do konca zycia sklepy wyzamykali...no paranoja
Ja tez jestem częścią służby zdrowia i tez wiem jak wyglada to od podszewki. Faktem jest ze z ogromnymi zakupami i wykupowaniem wszystkiego ludzie trochę panikują ale tutaj na grupie i w tym wątku nic takiego nie było poruszanego - a Ty niepotrzebnie wypowiadasz się o nadmiernej panice. Wymieniamy między sobą kulturalnie zdanie a Ty przychodzisz i wyzywasz nas od cykorow - to jest sianie zamętu z Twojej strony.
 
Boze ludzie ale panikujecie w tej polsce. Ja mieszkam w wiedniu gdzie liczba zarazonych jest wieksza niz w CALEJ polsce i kobiety chodza do ginekologa do lekarzy jesli musza. Naprawde wam sie dziwie ze sie tak boicie. Co maja powiedziec ludzie tacy jak np ja czy nie wiem we wloszech! Co wiecej maseczek na twarz nie kupi sie juz nigdzie dostepne sa w aptekach tylko za potwierdzeniem ze jest sie lekarzem lub chorym na koronawirusa
Co mają powiedzieć ludzie we Włoszech? Nie za wiele, bo do powiedzenia w temacie wirusa mieli na początku bardzo dużo - wszyscy widzimy, jak to się skończyło. Obostrzenia w kraju nie są po to, żeby siać panikę, tylko żeby sytuację zdusić w zarodku. W każdej przychodni, poradni, uruchamiają teleporady - po co? A no właśnie po to.
Ostatnia jestem żeby drżeć z niepokoju i bunkrować się w piwnicy, ale moim zdaniem, jeśli kontrolna wizyta planowa jest w przychodni, a nie osobnym gabinecie, to warto ją przełożyć albo iść prywatnie do kogoś innego.
 
reklama
Do góry