reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Koronawirus, ciąża i starsze dziecko

syn ma 4 lata. siedzimy w domu póki co, ale bardzo mi go żal bo jest towarzyski i tęskni za kolegami. ale z drugiej strony, mam obawy przed covidem :( i taka jestem rozdarta...
Ciezka sytuacja :/
Ja podjelam decyzje, jaka podjelam i uwazam, ze byla to dobra decyzja, wiec nie jestem obiektywna...
 
reklama
Mój 4 latek do przedszkola chodzi mimo tego, że często słyszę "dobre rady" żeby odpuścić. Jestem w 25tc. Wiadomo, że każda z nas chce najlepiej dla swoich dzieci i każda sytuacja i dziecko jest inne więc ciężko jednoznacznie określić czy posylac czy nie. Mój syn jest bardzo energiczny i nie wyobrażam trzymać go w domu. Jak byłam w 1 trymestrze to przedszkola były zamknięte więc nie musiałam się nad tym zastanawiać, ale faktycznie to jest czas gdzie lepiej nie chorować.
 
Mój 4 latek do przedszkola chodzi mimo tego, że często słyszę "dobre rady" żeby odpuścić. Jestem w 25tc. Wiadomo, że każda z nas chce najlepiej dla swoich dzieci i każda sytuacja i dziecko jest inne więc ciężko jednoznacznie określić czy posylac czy nie. Mój syn jest bardzo energiczny i nie wyobrażam trzymać go w domu. Jak byłam w 1 trymestrze to przedszkola były zamknięte więc nie musiałam się nad tym zastanawiać, ale faktycznie to jest czas gdzie lepiej nie chorować.
planuje póki co zostawić dziecko w domu, a po I trymestrze, też w zależności od sytuacji "zewnętrznej" - puścić do przedszkola. Może do tego czasu trochę się wszystko wyciszy...
 
Hej, mam pytanie.
Jestem w ciąży (6tc), mam starsze dziecko, które chodzi do przedszkola. Lekarz zalecił abym ograniczyła kontakty międzyludzkie i zabrała dziecko z przedszkola przynajmniej na czas I trymestru.
Czy ktoś jest w podobnej sytuacji i też odpuścił przedszkole, czy jednak posyłacie dzieciaki?
Moje dziecko normalnie chodzilo do przedszkola 3w drodze obecnie 24tydzien😁wiec normalnie zaprowadzalam :)
 
reklama
Do góry