reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Koronawirus na początku ciąży skutki?

xyz333

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
17 Maj 2019
Postów
144
Dziewczyny jestem aktualnie w 5 tyg ciąży. Dzień po owulacji zaczęłam mieć kaszel gorączkę ale nie wiedziałam że to coś poważnego potem okazało się że jesteśmy cała rodzinka pozytywni i mamy koronawirusa. Zapomniałam na 1 wizycie ciążowej w 4 tygodniu powiedzieć ginekologowi o tym. Czy któraś z was była w podobnej sytuacji? Lub wiecie jakie mogą być możliwe skutki? Czy bardziej niebezpieczne jest to w późniejszych tygodniach 1 trymestru kiedy jest już zarodek i łożysko? Czy może zaraz po zapłodnieniu jest najbardziej niebezpieczny czas? W 4 tygodniu i 2 dniu byłam na wizycie u ginekologa zrobił usgbyl pęcherzyk kazał przyjść w 7 tygodniu aby zobaczyć serduszko bardzo się stresuje że będzie coś nie tak i nie mogę już wytrzymać :( pomocy!
 
reklama
Ale to ty zakażona poszłaś na wizytę i nic lekarzowi nie powiedziałaś?
Na wizycie już dawno byłam po odbytej kwarantannie oraz izolacji. Miałam kwarantannę 2 tygodnie. I wtedy też wybrałam się na wizytę ale wypadło mi to z głowy bo miałam wiele innych pytań. Pozdrawiam ;)
 
I się ludzie dziwią skąd potem tyle zakażeń... jakby nie patrzeć skoro 2 dni po owu wyszłaś pozytywnie, to kwarantanna skończyły się 4t2d. To jakim cudem na wizycie byłas JUŻ DAWNO PO??
 
I się ludzie dziwią skąd potem tyle zakażeń... jakby nie patrzeć skoro 2 dni po owu wyszłaś pozytywnie, to kwarantanna skończyły się 4t2d. To jakim cudem na wizycie byłas JUŻ DAWNO PO??
JESLI NIE MASZ NIC MADREGO DO POWIEDZENIA TO ZEGNAM :) sanepid jak i ja wie kiedy skończyłam kwarantannę a ja nie muszę ci się tłumaczyć. Proszę o nie pisanie komentarzy nie na temat. Miłego dnia
 
I się ludzie dziwią skąd potem tyle zakażeń... jakby nie patrzeć skoro 2 dni po owu wyszłaś pozytywnie, to kwarantanna skończyły się 4t2d. To jakim cudem na wizycie byłas JUŻ DAWNO PO??
A jeśli już tak bardzo jest Pani ciekawą to w ciaze zaszłam 15 marca, od 17 marca kwarantanna natomiast 1 kwietnia wizyta u lekarza.
 
Na wizycie już dawno byłam po odbytej kwarantannie oraz izolacji. Miałam kwarantannę 2 tygodnie. I wtedy też wybrałam się na wizytę ale wypadło mi to z głowy bo miałam wiele innych pytań. Pozdrawiam ;)
Po odbytej kwarantannie powinno się powtórzyć testy , czy nadal się jest pozytywnym. Mojemu bratu po kwarantannie wyszedł negatywny test, a jego szefowej i jej sekretarce jeszcze przez 2 tyg od kwarantanny wychodziły pozytywne testy
 
reklama
Po odbytej kwarantannie powinno się powtórzyć testy , czy nadal się jest pozytywnym. Mojemu bratu po kwarantannie wyszedł negatywny test, a jego szefowej i jej sekretarce jeszcze przez 2 tyg od kwarantanny wychodziły pozytywne testy
Tak zgadza się sanepid kazał przebywać 10 dni na kwarantannie i w 11 dniu test wykazał wynik negatywny u mnie dlatego 1 kwietnia wybrałam się do lekarza. Ale tak jak mówię pytam o skutki koronawirusa możliwe a nie o moja kwarantannę gdyż wszystko zrobiłam tak jak trzeba :)
 
Do góry