reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Koronawirus w ciazy

Witam wszystkich. Mam pytanie i gromną prośbę. Czy jest na forum jakaś mamusia która przechodziła koronawirusa na początku ciąży. Jestem w 7tc i prawdopodobnie synus przyniósł wirusa z przedszkola.... Chyba oszaleje z tych nerwów
U mnie domownik przyniósł,też umieram z nerwów. Mamy wspólną kuchnię. Strasznie się boję.
 
reklama
Najgorzej że nie mogę odseparowac swojego 2,5 latka. A z kolei już się dawno mogłam zarazić. Boję się o swoją fasolke bo to dopiero początek. ...
 
Nie wiem jak jest niestety z początkiem ciąży, ja jestem na jej końcu i mój lekarz powiedział, ze najważniejsze jest to, żeby nie doprowadzić do gorączki, która będzie się utrzymywać przez kilka dni. Poza tym wirus nie przedostaje się przez łożysko.
Natomiast tak jak napisałam wyżej, ja jestem na końcówce, nie jestem pewna jak jest z początkiem ciąży. Zadzwoń do swojego gina, może będzie miał więcej informacji
 
Witam. A ja się martwię, ponieważ zaszłam w ciążę mając covid. Wg obliczeń jestem teraz w 6 tyg. Pierwsze usg za 2 tyg. Zastanawiam się czy wirus miał wpływ na moją ciaze:( Rok temu miałam puste jajo płodowe. Bardzo się martwię.
 
Tak z tym ze ja mam mocniejsze objawy. 37.5/37.7 zatkany nos, bolące gardlo( trochę jak przeziębienie) a najgorsze ze totalny brak sił. Najlepiej bym nie jadła i nie podnosiła się z łóżka. Lekarz powiedział ze póki nie ma 38 w górę, nie ma problemów z oddychaniem i żadnych ostrych objawów, obserwujemy. Jednak chciałam poznać oponkę kogoś kto jest w ciazy i tez „to” ma. Ponoć najbardziej może zaszkodzić na początki ciazy ale wiadomo na początku nawet przeziębienie może zaszkodzić.

Ja też mam covid. Gorsze objawy niż Wy. 3 listopada wizyta u ginekologa, o ile oczywiście nie przedłużą nam izolacji. Jestem na początku drugiego trymestru.
Mozecie powiedzieć jak Sie u Was potoczyło dalej z covidem?
Ja chyba załapałam od meza i strasznie sie boje. Goraczka do max 38 , bol gardła i od czasu do czasu kaszel suchy . Leczę czym moge ale chyba test mnie nie ominie. Prosze powiedzcie cos wiecej
 
Witam wszystkich. Mam pytanie i gromną prośbę. Czy jest na forum jakaś mamusia która przechodziła koronawirusa na początku ciąży. Jestem w 7tc i prawdopodobnie synus przyniósł wirusa z przedszkola.... Chyba oszaleje z tych nerwów
Ja nie wiedziałam o ciąży a covid miałam. Nie wiem co ci powiedzieć. Trochę mną potargało ale nie było tak źle. Lekarz mówił że nie przechodzi przez łożysko. Wszystko ok, za tydzień rodzę 😉
 
Ja nie wiedziałam o ciąży a covid miałam. Nie wiem co ci powiedzieć. Trochę mną potargało ale nie było tak źle. Lekarz mówił że nie przechodzi przez łożysko. Wszystko ok, za tydzień rodzę 😉
Kuzynka chorowała na COVID będąc w 1 trymestrze ciąży, dzisiaj mała ma 3 miesiące i jest zdrowa jak ryba 😉
 
reklama
Do góry