reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Koronawirus w ciąży

Cześć :)
Ja covida przeszłam w 3 miesiącu ciąży, obecnie jestem w 6. Mam pytanie do dziewczyn które również już to przeszły a może tutaj są lub będą :)
Po około miesiącu od wyzdrowienia (czyli od kiedy mnie wypuścili z ilozacji) zaczęłam odczuwać dziwne zapachy i przestało mi smakować np mięso czy wędliny - wszystko smakowało tak samo, taki dziwny, jakby metaliczny smak. Od ponad miesiąca nie jem mięsa, wędlin, ziemniaków też tak średnio, jedynie produkty mleczne i słodkie jem bez problemu. Wszyscy sugerowali że to pewnie przez ciążę, że to od żelaza, z tym że ja suplementuję żelazo tylko w pregnie plus. I tak sobie nie jadłam, mając nadzieję że kiedyś się to skończy. Niestety w zeszłą niedzielę mojego męża ( który chorował na covid razem ze mną) dopadło to samo. Wszystko śmierdzi i smakuje takim posmakiem metalicznym.
Dzwoniłam w poniedziałek do lekarza rodzinnego, który stwierdził po tym smaku i nalocie na języku grzybicę jamy ustnej. Przepisała zawiesinę doustną - nystatynę, i witaminę B. Bierzemy już tydzień, ale objawy nie ustępują. Nie jemy tego czego nie możemy, staramy się odżywiać w miarę zdrowo a to nic nie daje. Jestem już zmęczona całą sytuacją, bo chciałabym zjeść coś normalnego a nie mogę...
Czy któraś miała podobnie ? Nie wiem czy to ma związek z covidem, nie wiem gdzie się powinnam zgłosić z tym problemem.
 
reklama
Witam wszystkich. Mam pytanie i ogromną prośbę. Czy jest na forum jakaś mamusia która przechodziła koronawirusa na początku ciąży. Jestem w 7tc i prawdopodobnie synus przyniósł wirusa z przedszkola....
 
Cześć, ja jestem w 11 tyg. ciąży - mąż ma covid, ja dziś już mam pierwsze objawy. Ból głowy i kompletny brak sił. Jak to wyglądało u Was?
Witam wszystkich. Mam pytanie i ogromną prośbę. Czy jest na forum jakaś mamusia która przechodziła koronawirusa na początku ciąży. Jestem w 7tc i prawdopodobnie synus przyniósł wirusa z przedszkola....
 
Cześć, ja jestem w 11 tyg. ciąży - mąż ma covid, ja dziś już mam pierwsze objawy. Ból głowy i kompletny brak sił. Jak to wyglądało u Was?
Czesc dziewczyny. Prawdopodobnie i u mnie covid. U nas 31tc, mąż z dodatnim wynikiem od niedzieli, ja od wczoraj pierwsze objawy tak mi się wydaje. Wieczorem ból pleców, cała noc okropny ból głowy i uszu. Zatkany nos i palący nos i gardło. Czy któraś z Was tak to przechodziła? Moje nerwy sięgają zenitu szczerze mówiąc.
 
Witam wszystkich. Mam pytanie i ogromną prośbę. Czy jest na forum jakaś mamusia która przechodziła koronawirusa na początku ciąży. Jestem w 7tc i prawdopodobnie synus przyniósł wirusa z przedszkola....
Ja miałam najpierw test na covid który wyszedł pozytywnie a po 3 dniach okazało się że ciążowy też wyszedł pozytywnie. Póki co czekam na usg potwierdzające ciąże, mam mieć wizyte 22.12 to będzie 6,4 tyg mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze. Jestem juz po ciąży obumarłej ☹️
 
Ja miałam najpierw test na covid który wyszedł pozytywnie a po 3 dniach okazało się że ciążowy też wyszedł pozytywnie. Póki co czekam na usg potwierdzające ciąże, mam mieć wizyte 22.12 to będzie 6,4 tyg mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze. Jestem juz po ciąży obumarłej ☹️
Jesteś już po izolacji?
 
reklama
Jakie u Ciebie wystąpiły objawy jeśli mogę zapytać?
W sumie to prawie żadne. Miałam minimalny kaszel, jeden dzień czułam się trochę gorzej ale to jeszcze przed testem. Miałam temperaturę do 37,2 ale mam ja dalej więc wydaje mi się, że to objaw ciążowy 🙂. Trochę kataru i w sumie zorientowałam się dopiero brakiem węchu, który trwał 4 dni około.
 
Do góry