reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Koronawirus w ciąży

reklama
Hej dziewczyny. Przeczytałam wszystkie Wasze posty. Proszę napiszcie mi czy donosiłyście ciążę, urodzilyscie zdrowe dzieci? Jestem w 9 tygodniu ciąży i niestety covid dopadł i mnie (szczepilam się kilka miesięcy przed ciążą). Mam głowę pełną obaw i strachu. Proszę dajcie znać..
Hej. U mnie covid byl w 7 miesiącu ciąży. Kaszel, katar, zapalenie zatok, przez 2 dni duszności w nocy. Dostalam na ten czas zastrzyki przeciwzakrzepowe bo to była końcówka.. duzo strachu i obaw ale wszystko minelo i corka urodzila się w 40 tygodniu ciazy prawie 4 kilo i 10 pkt....
 
Hej. U mnie covid byl w 7 miesiącu ciąży. Kaszel, katar, zapalenie zatok, przez 2 dni duszności w nocy. Dostalam na ten czas zastrzyki przeciwzakrzepowe bo to była końcówka.. duzo strachu i obaw ale wszystko minelo i corka urodzila się w 40 tygodniu ciazy prawie 4 kilo i 10 pkt....
Dziękuję bardzo za Twoją wypowiedź! Daje nadzieje ☺️
 
Hej dziewczyny, siedzę teraz na szpilach. 4 dni temu widziałam się z przyjaciółką, następnego dnia zrobiłam test ciążowy, który wyszedł pozytywny (ależ było radości) a wieczorem przyjaciółka zadzwoniła, że w nocy się rozchorowała, poszla na test i ma Covida. Ja jego, ale mam teraz stres czekając czy sie rozchoruję czy nie... Czy jest tu jakaś mama, która przeszła Covid na samym początku ciąży? Wszystko było ok? Staram się nie nakręcać, tym bardziej, że jestem zaszczepiona a w zeszlym miesiącu chorowałam ale to nie takie proste :)
 
Witam wszystkich. Mam pytanie i ogromną prośbę. Czy jest na forum jakaś mamusia która przechodziła koronawirusa na początku ciąży. Jestem w 7tc i prawdopodobnie synus przyniósł wirusa z przedszkola....
Hej. Przechodizlam w 5tc, ze stanem podgorączkowym, katarem i bólem pleców. Teraz jestem w 12tc i jak narazie ok ale ciągle z tyłu głowy mam to czy nie wpłynie to na ciążę. We wtorek mam prenatalne. Dodam, że chorując byłam po 2 dawkach szczepienia.
 
Do góry