reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Koronawirus w pierwszych tygodniach ciąży.

Dołączył(a)
17 Grudzień 2021
Postów
2
Jestem w 4 tugodniu ciąży. Aktualnie przebywam ostatni dzień w izolacji. Koronawirusa przeszłam dosyć łagodnie jedynie z utrata węchu i smaku i zatkanym przez 3 dni nosem. Moj mąż przechodził koronawirusa tydzień wcześniej. Naczytałam się różnych informacji ze plemniki maga byc uszkodzone oaz ze najgorzej jest chorwac w pierwszym trymestrze ciąży. Proszę koleżanki o wszystkie możliwe informacje jakie macie doświadczenia po podobnym przykładzie
 
reklama
Kuzynka chorowała na COVID w pierwszym trymestrze ciąży. Nie była zaszczepiona. Z tego co pamietam zbijala gorączkę paracetamolem oraz miała duszący kaszel. Ciąża do końca przebiegala dobrze, dzisiaj mała ma 5 miesięcy i jest zdrowa 😉
 
Co prawda nie byłam w ciąży, ale byłam chora na przełomie listopada/grudzień. A o ciąży powiedziałam się na początku stycznia. Więc zaszłam w cyklu q którym oboje byliśmy chorzy. Wszystko ok.
 
Ja przechodziłam covid gdzieś w 8-9tc. Urodziłam w terminie zdrowego synka 🙂 straciłam węch, miałam duszący kaszel o przez pierwsze dwa dni gorączkę,która zabijałam paracetamolem.
 
reklama
Do góry