reklama

Korzystanie Z Nocniczka

Temat na forum 'Dzieci urodzone w styczniu 2006r.' rozpoczęty przez Igi, 9 Styczeń 2007.

1. Igi

Igi Styczniowe mamy'06

Poruszam ten temat, bo ciekawi mnie jak idzie waszym pociechom nauka korzystania z nocniczka!

Ja się pochwalę ,ze mój Ignacy korzysta z nocniczka od 9 miesiąca, posadziłam go pierwszy raz kiedy robił kupkę i od tamtej pory załatwia swoje potrzeby tylko na nocniczku. Oczywiscie zdarzy mu się zsiusiac w pampersa, ale juz coraz częściej jak chce mu sie siusiu lub kupkę wyciąga swoj nocniczek spod stołu i ja już wiem, że trzeba go wysadzic!
    COŻ ZA OSZCZEDNOSC NA PIELUCHACH!:-) :-)

2. Izabelka

Izabelka Oski i Wercia

my dopiero zaczynamy; babcia kupila osprzęt, niania sadza- bo ja zapominam :confused: robi siusiu narazie :)

3. reklama
  4. aniołekk

aniołekk Fan(ka)

u nas tragedia z nocnikiem...
    jak widzi ze stoi to oki a jak mam na niego wysadzic to wrzask na cala chalupe.

juz nawet cieplej wody wlalam aby w pupe bylo cieplo i nic:(

5. Izabelka

Izabelka Oski i Wercia

nic na siłę; niania daje mu zabawki i siedzi ;-)

6. Caro18

Caro18 Fanka BB :)

u mnie szkoda gadac nawet usiedziec niechce na nim :zawstydzona/y: ;-)

7. Polcia79

Polcia79 Po długiej przerwie;))

U nas klapa na całej lini ale to bardziej moja wina , jakoś podświadomie czekam do wakacji pojedzie na działkę i bedzie latał z gołą pupką jak zasika to trudno, a może panie w żłobku troche nauczą (synek koleżanki własnie w żłobku się nauczył);-)

8. aniołekk

aniołekk Fan(ka)

nam dzis udalo sioe udsiedzec na nocniku cale 9 minut!!!!!!!!!!
    kurcze nic nie pomagalo ani zabawki anui zagadywania

ale pom,oglka prezentacja samochodu saab900:) samochod pedzi ws trugach deszczu i td:) z dobra muzyka ktos sprzedawal na allewgro i gosciu natrudzil sie:)jak ktos chce moge wyslac:)
    3 rsazy ogladalismy i siedzelismy na nocniku szok...!!!!!!!

9. MonikaG

MonikaG Styczniowe mamy'06

u nas na początku rewelacja,kupa i siku w nocnik,zużywał 2 pampersy dziennie,jeden na noc a drugi w ciagu dnia,sadzałam jego co godzine a teraz klapa...siedzi i siedzi na nocniku i nic.a jak wstani eto kucnie obok i wielkie siku.jak sadzam to znowu cisza....klapa na calej linii:no::no::no:

10. reklama
  11. Igi

Igi Styczniowe mamy'06

Nam jakos na razie się udaje, ale tez się martwię zeby to się nie skończyło, bo podobno dzieci które wczesnie udało się przyzwyczaic do nocniczka, mogę się zbuntowac i potem jest dopiero problem. Teraz Igi został z opiekunką i obawiam się ze ona go nie dopilnuje,albo on bedzie z nia walczył...No ale zobaczymy! ;-) Na razie zużywamy 3 pampersy na dobe!

12. padiqq

padiqq styczeń`06 październik`07

A my jeszcze nie kupiliśmy nocnika. Za jakiś czas trzeba będzie o tym pomysleć.
    Gratulujemy wszystkim wyedukowanym nocnikowo szkrabom:-).

Poleć forum