reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Korzystanie Z Nocniczka

ja tez wysadzam Huberta przy każdej zmianie pieluchy i zawsze po spaniu, siusiu jest zawsze i bardzo często kupka
jak siedzimy w domu to mały biega bez pieluchy, ale rzadko zawoła,dlatego często biegam ze ścierą, chociaz wczoraj jak go wysadziłam to zrobił siusiu i taki mały bobek, potem sie bawił i nagle zawołał: MAMO DUŻA KUPA i faktycznie była duża;-)
 
reklama
anaconda, dobry poczatek!

antek sam idzie do lazienki, wyjmuje nocnik spod prysznica (bo tam, sie zasze suszy po myciu) i dyryguje mnie do rozbierania go z rzeczy. co moze to pomoze ;-)
niestety siusianie jeszcze nie jest zbytnio pod kontrola:happy:
powolutku bezstresowo - sam skuma - madra bestia:-D
juz mowi jak siusia, ale na ogol nie zdazamy:-)
 
oski sam sciaga majteczki i siada; tylko nie chce podciagac :dry: w nocy wola siusiu i mam nadzieje,ze corz rzadziej bede musiala prac posciel, bo bedzie sucha :happy:
 
moja już ładnie woła, coprawda zdarzają się wypadki, ale na szczeście baardzo rzadko. nauka trwała powiedzmy 2 tyg zanim nauczyla się ze trzeba woła wcześniej niż na 2 sekundy przed hihihihi
i faktycznie oszczędnośc na pieluchach ogromna.
w nocy jeszcze ma pieluchę, ale potrafi obudzic sie i zawołac.:-D
 
Cześć Agnieszka
u nas juz pieluchy poszly dawno w odstawkę... czasem, tak raz w tyg buz=dzi sie zasikana, ale juz jej nie zakładam wcale.... w dzień sama idzie do lazienki i robi, nawet nie wiem kiedy:)
 
Witam. Alcia już od roku woła siusiu, a kupkę to jak miała rok to już robiła na nocnik. Od 3 tygodni śpi bez pieluchy i 3 razy zrobiła siku. Teraz ją wysadzam jak idę spać i mam spokój do rana.
 
witam :-) może któraś z mam podpowie mi co robić,bo ja już naprawde nie wiem :-(.jak Kubuś jest cały rozebrany to sam bez żadnego mówienia mu, biegnie po nocnik i robi siusiu :-) ale jak juz ma ubrane majteczki i spodenki to nigdy nie woła:no:.no więc jak go nauczyć że jak jest w ubraniu to trzeba wołać,no bo przecież nie będzie cały dzień chodził bez majtek żeby siusiał do nocnika no nie:-(zostawiałam już go na jakiś czas w tych mokrych rzeczach żeby poczuł że to nic miłego mieć mokre majteczki ale chyba nie działa bo jak go przebiore w suche to i tak znowu nasiusia:-:)-:)-(
 
reklama
moze wytlumacz mu kolejne czynnosci na sobie,albo mąż niech mu pokarze; ze najpierw sie sciaga spodnie, potem itp
 
Do góry