reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Korzystanie Z Nocniczka

reklama
my juz mamy nocnik ale jak na razie stoi i zbiera kurz albo sluzy do zabawy:-) jak sadzam na nim Maie to ona naprawde ie kuma o co mi chodzi i jescze jej sie nie udalo nic tam zrobic do niego- tez odstawiamy- uwazam ze jest jescze na to czas:-)
 
Ja też już kupilam Oli nocnik, ale jakoś wydaje mi się, że to trochę za wcześnie. Jeszcze nie chodzi i tu może być problem.
Ale widzę, że warto spróbować :-)
 
Cześć Dziewczyny! i dobrze robicie, z przychologicznego punktu widzenia dzieci w tym wieku nie sa wstanie wtrzymać i poinformowac o swoich potrzebach. Według psychologów najlepszy czas to 15 miesięcy. My tez mamy juz nocniczek, ale jeszcze poczeka na Kalinkę.
 
Michaline wysadzam na nocnik jak sie budzi...rano prawie zawsze zrobi kupę...dużą, taką co by jej w pieluche nie zmieściła i zabrudziłaby pewnie dwie, po popołudniowym sopanku robi siku, i przed kompielą siku....

ja się ciesze przynajmiej pożądnie się wykupka....
 
Witam.
Alcia robi kupkę na nocnik już ze 2 miesiące albo i dłużej. Siusiu woła, ale nie zawsze więc chodzi w pieluszce. Bardzo się z tego cieszę, bo pieluszki na dłużej starczają. :-)
 
reklama
Do góry