reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Korzystanie Z Nocniczka

reklama
ja też już się nie mogę doczekać kiedy moja Bogusia zacznie wołać, teraz jak ją sadzam to posiedzi trochę, a jak wstanie to wielka kałuża zostaje za nią, nie mogę jej wyczuć.
pozdrawiam
 
Na pewno dacie rade:-) Ale nic na siłe:-D Moze jak podejrzewasz ze chce jej sie siusiu to posadz ja na nocniczek w łazience i odkrę wode w kranie:-) Na Ignacego to dziala..jak wiem ze chce siusiu, ale swietnie sie bawi i nie w glowie mu siedzenie na nocniku, wtedy przenosze zabawe do łazienki...efekt 100%
 
Aga, to super!
Moim zdaniem to juz jest niesamowita wygoda jak bąbel robi kupe na nocniczek....bo jak chłopaki nawalą kupsko w pieluche, to ja już nie wiem wtedy od czego zacząc i jak przebrac malucha ze smierdzacym dupskiem;-) ;-) A na nocniczku jest sprawnie szybko i przyjemnie:-D
 
Justyna, może jakoś przekonasz mojego Ignasia, bo ja nie mogę. Nocnik traktuje jak przystanek na odpczynek, czasami sobie klapnie na chwilkę i leci dalej.
 
u nas maly sam nocnik odkryl. kiedys nie chcialna niego siadac. potem sie nim bawil i go nosil. ktoregos dnia usiadl na nim i zrobil kupe w pieluche. od tego czasu marudzi i ciagnie mnie za noge, zebym go "nanocnikowala" jak mu sie chce. siusiu jeszcze nie czuje. u nas wszyscy mowia, ze przed 18 miesiacem zycia dzieci nie kontroluja siusiania, chyba, ze za cene innych zdolnosci, bo musza sie wowczas caly czas na sobie koncentrowac. z tego powodu nie poleca sie uczenia na sile, bo to stres dla malca. ja uwazam, ze sama kupka to juz sukces.
na lato kupilam mu 6 par majteczek. bedzie zasuwal bez pieluchy i jak mu bedzie mokro to sam poczuje. mimo wszystko to on ustala kiedy chce odstawic pieluchy. w koncu na pieluchy kase daje panstwo ;-)
 
Sylwia, na sile to chyba nie można....ale może sposobem na czytanie ksiązeczki i jakis innych fajnych zabaw...Ignacy traktuje tez nie raz nocniczek jako fotelik do siedzenia i ogladania reklam w telewizji(czy wasze dzieciaki tez zamierają bez ruchu jak lecą reklamy w TV??:confused: )
Poza tym lecąca woda z kranu powoduje łatwiejsze siusianie do nocniczka.
Własnie sposób AGI, zeby dziecko biegalo w majteczkach jest świetny! Ja tez to planuje zrobic! I wtedy wogole moze pożegnamy sie z pieluchami! Ignacemu czesto sie zdarza, ze przesypia cala noc bez siusiania, ale za to rano pełen nocnik!!!:tak: :tak:
AGA!!!JAk to pieluchy finansuje państwo??:szok: :confused: Na jakiej zasadzie??:szok: :szok:
 
Gratuluję wszytstkim nocnikowych postępów!


U nas narazie nocnik służy do zabawy, jest świetnym schowkiem na zabawki.:-) Próby sadzania na nim kończyły się buntem. Nie zmuszam Zuzki bo nie chcę żeby zaczęła to traktować jak karę. Przyjdzie na nią czas.
 
reklama
Ja sadzam Majkę na nocniczek i włączam jej reklamy w tv lub daję smoczek, inaczej się buntuje i złazi z niego. Do tej pory nic nie zrobiła, ale dzisiaj PIERWSZY RAZ były siuśki i zagrały fanfary - wreszcie sie doczekałam - ja a nie Majka. Zobaczymy jak będzie dalej:-D :-D :-D
 
Do góry