reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Korzystanie Z Nocniczka

Igi

Styczniowe mamy'06
Dołączył(a)
15 Grudzień 2006
Postów
3 296
Miasto
Komorów
Poruszam ten temat, bo ciekawi mnie jak idzie waszym pociechom nauka korzystania z nocniczka!

Ja się pochwalę ,ze mój Ignacy korzysta z nocniczka od 9 miesiąca, posadziłam go pierwszy raz kiedy robił kupkę i od tamtej pory załatwia swoje potrzeby tylko na nocniczku. Oczywiscie zdarzy mu się zsiusiac w pampersa, ale juz coraz częściej jak chce mu sie siusiu lub kupkę wyciąga swoj nocniczek spod stołu i ja już wiem, że trzeba go wysadzic!
COŻ ZA OSZCZEDNOSC NA PIELUCHACH!:-) :-)
 
reklama
u nas tragedia z nocnikiem...
jak widzi ze stoi to oki a jak mam na niego wysadzic to wrzask na cala chalupe.

juz nawet cieplej wody wlalam aby w pupe bylo cieplo i nic:(
 
U nas klapa na całej lini ale to bardziej moja wina , jakoś podświadomie czekam do wakacji pojedzie na działkę i bedzie latał z gołą pupką jak zasika to trudno, a może panie w żłobku troche nauczą (synek koleżanki własnie w żłobku się nauczył);-)
 
nam dzis udalo sioe udsiedzec na nocniku cale 9 minut!!!!!!!!!!
kurcze nic nie pomagalo ani zabawki anui zagadywania

ale pom,oglka prezentacja samochodu saab900:) samochod pedzi ws trugach deszczu i td:) z dobra muzyka ktos sprzedawal na allewgro i gosciu natrudzil sie:)jak ktos chce moge wyslac:)
3 rsazy ogladalismy i siedzelismy na nocniku szok...!!!!!!!
 
u nas na początku rewelacja,kupa i siku w nocnik,zużywał 2 pampersy dziennie,jeden na noc a drugi w ciagu dnia,sadzałam jego co godzine a teraz klapa...siedzi i siedzi na nocniku i nic.a jak wstani eto kucnie obok i wielkie siku.jak sadzam to znowu cisza....klapa na calej linii:no::no::no:
 
Nam jakos na razie się udaje, ale tez się martwię zeby to się nie skończyło, bo podobno dzieci które wczesnie udało się przyzwyczaic do nocniczka, mogę się zbuntowac i potem jest dopiero problem. Teraz Igi został z opiekunką i obawiam się ze ona go nie dopilnuje,albo on bedzie z nia walczył...No ale zobaczymy! ;-) Na razie zużywamy 3 pampersy na dobe!
 
reklama
A my jeszcze nie kupiliśmy nocnika. Za jakiś czas trzeba będzie o tym pomysleć.
Gratulujemy wszystkim wyedukowanym nocnikowo szkrabom:-).
 
Do góry