reklama
  • Jerzego Owsiaka poznałam wiele lat temu i miałam okazję spędzić z nim kilka fantastycznych godzin. To piękny, mądry i dobry człowiek. Jestem ogromnie wzruszona, że dzisiaj na Forum tyle z Was wypowiadało się tak bardzo pozytywnie na jego temat. Bardzo dziękuję jemu za to co robi pommo ataków i całego brudu, który na niego wylewają różne osoby i bardzo dziękuję Wam, że jesteście po dobrej stronie mocy. <3 Anna Ślusarczyk Dziękuję za to co robisz. LINK

Kosiniakowe.

Od
30 Lipiec 2018
Odpowiedzi
0
Witam, na początku sierpnia urodziłam córkę, w piątek złożyłam wniosek o przyznanie kosiniakowego i teraz czekam na decyzje. Niestety moja sytuacja finansowa nie jest najlepsza bo mialam duzo niespodziewanych wydatkow i musze dobrze rozplanowac te pieniądze które najpewniej pojawią się we wrześniu. Zastanawia mnie tylko czy jeśli urodziłam w sierpniu to mogę liczyć na zwrot za ten miesiąc? Dziękuję za odpowiedzi :)

reklama

Shaer

Fanka BB :)
Od
4 Lipiec 2016
Odpowiedzi
4
Dostajesz od chwili narodzin.Jesli urodziłaś np 15.08 to dostajesz kosiniakowe od 15.08 do końca miesiąca, czyli za połowę a nie cały miesiąc. a dalej A kolejne pełne miesiące i na koniec znów 'polowke'.

Serwisy partnerskie

Baby Dove

BabyDove

Sambucus Kids

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Przygotuj kartkę

Zgłoszenia przyjmujemy do 15/01/2019

Test

Przetestuj mleko następne NAN OPTIRPO Plus 2 HM-O