reklama

Kosmetyczne Cuda By Zatrzymac Młodośc Jak Najdłużej Sie Uda :)

Temat na forum 'Dzieci urodzone w lipcu 2005' rozpoczęty przez elfiko, 29 Styczeń 2008.

1. elfiko

elfiko lipcowe mamy ´05

No to ogłaszam nowy wątek za otwarty :-)

2. Klaudia

Klaudia Lipcóweczka 2005

Elfie, ależ ci motto wyszło do rymu;-):-)

3. reklama
  4. oliviaa

oliviaa Fanka BB :)

yahoooo!;-)szalej duzsz piekla nie ma. cos sie boje ze ten watek moze stac sie popularniejszy od glownego:-p:-D

anyway ponawiam moje pytanie. kosmetyki Yves Rocher- ktos cos poleca?:happy:

5. hanti

hanti Lipcowe Mamy '05

to ja bym prosiła o wpisanie jeszcze raz Waszych ulubionych kosmetyków i perfum tutaj........a najlepiej wraz ze zdjęciami;-):tak::-)

6. elfiko

elfiko lipcowe mamy ´05

Ja zaczne od dłoni bo to teraz było moim najwiekszym utrapieniem- nie wiem czy pamiętacie pytałam o kremy do rak strasznie suchych i popękanych
    Znalazlam dla siebie taki zestaw kosmetyczny ,ktory juz po kilku dniach stosowania doprowadzil moje ręce i paznokcie do super stanu wiec szczerze polecam :tak:
    1. Kojący balsam do suchej skóry Avon całkowicie zlikwidował moja szorstka skóre dłoni w kilka dni :tak:
    2. ten krem do skorek juz polecała Wam kiedyś Iwon, ja sama uzywam go juz od kilku dobrych miesiecy i uwazam ze nie ma w tej dziedzinie nic lepszego :tak:
    3. Odżywka na wzmocnienie i porost płytki paznokciowej- naprawde działa :tak:
    Podaje linki do tych moich kosmetycznych odkryć :-)
    1. BALSAM DO SUCHEJ SKÓRY Z WITAMINAMI A i C - AVON (304197696) - Aukcje - Onet.pl. Aukcje internetowe dla każdego.
    2. Sally Hansen Diamond Krem do Naskórka i Paznokci (300432316) - Aukcje - Onet.pl. Aukcje internetowe dla każdego.
    3. http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=303375866

7. elfiko

elfiko lipcowe mamy ´05

ja do rymu gadam chyba z braku tej kofeiny :-p:-p:-p

8. Iwon

Iwon Lipcowe Mamy '05

Hop hooop :-p

Elfik, ja też ostatnio odkryłam Sally Hansen- krem do skórek- super je zmiękcza :tak:

9. Iwon

Iwon Lipcowe Mamy '05

No właśnie :blink::rofl2:

10. reklama
  11. Iwon

Iwon Lipcowe Mamy '05

I ma pięęęękny zapach- taki jakby migdałowy :tak:

12. Iwon

Iwon Lipcowe Mamy '05

Mój zestaw (wiem, że pisałyśmy o tym już na głównym, ale gdzieś to pewnie uciekło, więć może powtórzmy to tutaj):

Kosmetyki pielęgnujące:
    -krem Olay7
    - krem pod oczy Lierac LIERAC DIOPTICERNE KREM ROZJAŚNIAJĄCY CIENIE (299277455) - Aukcje internetowe Allegro
    - tonik obecnie Loreal
    - żel myjący do twarzy Nivea Visage Young NIVEA VISAGE-Żel do mycia twarzy WASH OFF (301689913) - Aukcje internetowe Allegro
    - peeling do twarzy Nivea
    - maseczka do twarzy nawilżająca Lierac LIERAC MASQUE VELOURS MASECZKA NAWILŻAJĄCA (300963205) - Aukcje internetowe Allegro
    - peeling do ciała Avon AVON - Peeling z granatem (301178126) - Aukcje internetowe Allegro
    - balsam do ciała obecnie Eris Eris LIRENE LBC nawilżający balsam 250 ml (298187146) - Aukcje internetowe Allegro
    - krem antycellulit :ninja2: Avon AVON KREM NA CELLULIT I ROSTĘPY (299981021) - Aukcje internetowe Allegro
    - szmapon do włosów Goldwell GOLDWELL szampon po farbowaniu 250 ml COLOR INTENS (303836104) - Aukcje internetowe Allegro
    -odżywka do włosów Goldwell GOLDWELL odżywka po farbowaniu COLOR DEF. LIGHT (300725252) - Aukcje internetowe Allegro
    - żel pod prysznic Adidas Woman ADIDAS ŻEL POD PRYSZNIC SOFT COTTON 250 ML (300472994) - Aukcje internetowe Allegro
    - krem do skórek i paznokci Sally Hansen ;-)

Poleć forum