reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kosmetyczne Cuda By Zatrzymac Młodośc Jak Najdłużej Sie Uda :)

reklama
Chusteczki z Dax juz przetestowane i nie jestem zadowolona, nie lubie byc zolta a po nich bylam baaaardzo zolta :crazy:

Teraz z innej beczki:
Moj numer jeden wsrod zapachow na to lato
380770903
 
Chusteczki z Dax juz przetestowane i nie jestem zadowolona, nie lubie byc zolta a po nich bylam baaaardzo zolta :crazy:

Teraz z innej beczki:
Moj numer jeden wsrod zapachow na to lato
380770903

najlepiej to słonce opala i tyle w tym temacie :happy2::happy2:

Escada mówisz,............z tego co wiem, to podobaja nam sie te same zapachy, a ja jestem własnie na etapie poszukiwania czegos na lato, wiec moze sie skusze :D
tylko musze poniuchac i dam znac......
 
Drugie moje odkrycie tego lata to maselko do ust REWELACJA!!
Te ktore wklejam jest o zapachu mango i ma lekko rozowy kolor ale sa rozne smaki i kolorki takze naturalny bezzapachowy
MANGO LIP BUTTER
lipbuttermango.jpg

10ml

Masełko do ust idealnie nawilża, pielęgnuje i natłuszcza.
Bardzo wydajne,lekkie o gęstej konsystencji.


Zawiera:
masło kakaowe i shea - skóra staje się jedwabiście gładka i nawilżona,
naturalny wosk pszczeli - mocno nawilża i długo utrzymuje balsam na ustach,
witamina E - chroni skórę przed niekorzystnym działaniem czynników zewnętrznych( słońce, wiatr, mróz), pozostawia skorę gładką i odżywioną.


Masełko świetne dla Ciebie jak i dziecka.
Ma niesamowicie przyjemny i smakowity zapach.

mantp9.jpg


Body Shop uchodzi za pioniera kosmetyków naturalnych.
Pierwszy niewielki sklepik tej marki powstał w 1976 roku w angielskim uzdrowisku Brighton.
Cały jego asortyment składał się z 25 ręcznie mieszanych kosmetyków, głównie kremów i odżywek. Anita Roddick, założycielka firmy, pakowała je bardzo skromnie.
To minimalistyczne opakowanie do dziś wyróżnia produkty Body Shop.


Produkty firmy Body Shop nie są testowane na zwierzętach, są całkowicie naturalne.
 
Do góry