reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kosmetyczne Cuda By Zatrzymac Młodośc Jak Najdłużej Sie Uda :)

reklama
mam pytanie bo ja dzis zglupialam. czy w polskim kraju istnieja jeszcze szampony koloryzujace ktore sie zmywaja po ilus tam myciach?:confused::confused::confused:
pamietam, ze jak zaczynalam zabawe z farbowaniem wlosow kilka lat temu to byly saszetki koloryzujace, szampony i farby.
a dzis stalam w supermarkecie jopiac sie na polki i znalazlam tylko farby oraz kremy koloryzujace. i na farbach i na kremach jest napisane "poziom 3-trwaly kolor":baffled:
czyli ze co? to samo??? dajcie znac szybko bo nie wiem czy nie leciec jutro i nie wymieniac tego co dzis kupilam:blink:
 
Olivia, ja farbuję szamponem, ale w salonie. No, ale z tego wniosek, że takie szampony są :-)
 
Joasia, Klaudia dzieki!
ja szukalam takich produktow co sie utrzymuja do 20-30 myc. ubzduralam sobie ze wella wellaton jest wlasnie takim szamponem. i sie zdziwilam tekstem "kolor trwaly". zajrzalam teraz na str internetowa. wczoraj znalazlam to:
Wella - Wellaton
a szukalam tego:
Wella - Wellaton Soft Color

a tak generalnie to chce ten kolor wlosow (i ta fryzurka bym nie pogardzila:-p)
langct01hd5.jpg
 
mam pytanie bo ja dzis zglupialam. czy w polskim kraju istnieja jeszcze szampony koloryzujace ktore sie zmywaja po ilus tam myciach?:confused::confused::confused:

Oliviaa ja farbuję szamponem koloryzującym Palette ciemna czekolada :tak: (w załączniku real foto) Jest niby zmywalny, ale w zasadzie niewiele różni się od farby, po prostu po jakimś czasie kolor robi się jaśniejszy :blink:

A co do fryzurki na zdjęciu to faktycznie ekstra. Mój typ ;-)
 

Załączniki

  • e9ajnq.jpg
    e9ajnq.jpg
    73 KB · Wyświetleń: 64
kobitki ostatnio w drogerii babka dała mi próbke podkładu i jest rewelacyjny,chociaż cena już nie
Kosmetyk: Clinique, Superfit Makeup
hmm, zaintrygowalas mnie! jutro zrobie pierwszy wywiad w drogerii a jak fajny to mozesie skusze:-pna bezclowce za 6 dni:-p:-p:-D

Oliviaa ja farbuję szamponem koloryzującym Palette ciemna czekolada :tak: (w załączniku real foto) Jest niby zmywalny, ale w zasadzie niewiele różni się od farby, po prostu po jakimś czasie kolor robi się jaśniejszy :blink:

A co do fryzurki na zdjęciu to faktycznie ekstra. Mój typ ;-)
Iwona!:szok::shocked2::szok::shocked2::szok: o ja pitole!!!! ja cie kochana nie mam okazji za czesto ogladac na zdjeciach! REWELACJA! SUPER LASKA!!!!!:-):-):tak::tak:az brak slow!!!

generalnie dziewczyny to niesamowite! Gazelka nam sie obciela i wyglada przeslicznie, Niania nam sie rozjasnia/przyciemnia i wyglada przeslicznie, Hanti nam sie ufarbowala i wyglada przeslicznie, teraz Iwon pokazala buzke i tez wyglada przesliczne!!! natomiast Joasia chce sie ufarbowac, ale ze zdjecia juz wiemy ze bedzie wygladala przeslicznie!!!:-):-):-) wow!

dzieki za odpowiedz na moje farbowe rozterki. trudno zrobie juz ta farba, najwyzej za dwa dni zrobie jeszcze raz ciemnym brazem zeby zakryc wpadke;-)
ale mnie naszlo teraz na grzywke, kurna mac!:sorry2:


to jeszcze was pomaltretuje:cool2: ktora uzywa prostownicy do wlosow? chce kupic. na co mam zwrocic uwage i co polecacie?
 
reklama
ale mnie naszlo teraz na grzywke, kurna mac!:sorry2:


to jeszcze was pomaltretuje:cool2: ktora uzywa prostownicy do wlosow? chce kupic. na co mam zwrocic uwage i co polecacie?


Hehe, to tak jak Nianię :cool2::ninja2: Właśnie nad nią pracuję, żeby się zagrzywkowała, Ciebie też zachęcić? :-p

Ja używam prostownicy :cool2: Z mojej jestem bardzo zadowolona, więc jak będę w domku podam Ci nazwę :blink:
 
Do góry