reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kosmetyczne Cuda By Zatrzymac Młodośc Jak Najdłużej Sie Uda :)

Hehe, to tak jak Nianię :cool2::ninja2: Właśnie nad nią pracuję, żeby się zagrzywkowała, Ciebie też zachęcić? :-p

Ja używam prostownicy :cool2: Z mojej jestem bardzo zadowolona, więc jak będę w domku podam Ci nazwę :blink:
mnie nie trzeba zachceac, raczej ewentualnie powstrzymywac:-p:tak:
tylko czy mi w tym dobrze bedzie?:confused::confused::confused: generalnie fryzjerzy raczej niechetnie mnie w takich grzywkach widza:dry:
kiedys mialam cos takiego(sporo juz odrosniete podczas robienia zdjecia)


i co? mowcie szczerze do bolu? grzywkowac sie?:blink:
 
reklama
h natomiast Joasia chce sie ufarbowac, ale ze zdjecia juz wiemy ze bedzie wygladala przeslicznie!!!:-):-):-)

hehhe, chyba dzisiaj uda mi sie wyjsc do sklepu......wiec pobuszuje w farbach :cool2::cool2::cool2: i wypadałoby isc do fryzjera :dry::dry:

jak dla mnie grzywka u Ciebie to dobry pomysł.........
a może jakieś cieniowanko????:cool2::cool2:
 
jaki blyszczyk?! spowiadaj sie tu natychmiast!:-p kiedys uzyczyla mi jakis kolezanka i nawet nie mialam po nim spierzchnietych warg ale nie pamietam co to bylo:baffled:

Błyszczyki Estee Lauder:tak: Nie kupuje, bo akurat tak sie składa, ze mi tesciowa przesyła i tak się składa, ze akurat trafia w mój gust :tak:


Ja uzywam prostownicy :tak: Mam juz kilka ładnych lat, kupiłam firmy GAMA, taką cienką. Jest niezawoda i zajebista juz przez bardzo długo. Nagrzewa sie w 10 sek, nie wyrywa włosów i takie tam. Tu znalazłam link na allegro z tego typu prostownicami.
Wyniki wyszukiwania - Aukcje internetowe Allegro
 
Olivia uwazam ze w grzwce bedziesz wygladała ślicznie!! Nie zastanawiaj się:tak: Ale ja bym juz ich nie cieniowała tylko dazyła żeby były proste i gładkie :tak:Takie w klimacie Iwonki.


Do tego walnij sobie szampon i maskę KERASTASE CHROMA REFLECT i jesteś jak z reklamy :tak::tak::tak:
 
jak dla mnie grzywka u Ciebie to dobry pomysł.........
a może jakieś cieniowanko????:cool2::cool2:

Grzywkować, grzywkować :tak: Moim zdaniem wyglądasz super na tym zdjęciu :tak:

Olivia uwazam ze w grzwce bedziesz wygladała ślicznie!! Nie zastanawiaj się:tak: Ale ja bym juz ich nie cieniowała tylko dazyła żeby były proste i gładkie :tak:Takie w klimacie Iwonki.


Do tego walnij sobie szampon i maskę KERASTASE CHROMA REFLECT i jesteś jak z reklamy :tak::tak::tak:

Oliviaa, super wyglądasz, serio. Nie mam pojęcia, co ci fryzjerzy się tak uczepili tej grzywki u Ciebie :wink: Grzywka dodaje Ci uroku, seksapilu i myślę, że idealna długość dla Ciebie to właśnie taka lekko zachodząca za brwi, czyli raczej dłuższa niż krótka. To mówiłam ja, specjalistka wizażystka :-p:-p:-p
to ciacham!:-) naczytalam sie i od razu zlapalam za tel i umowilam sie na jutro na 15:tak:chyba sie boje:sorry2::-p


Niania kiedys mi robili w instytucie Kerastase caly zabieg z serii Chroma Reflect. czad!:tak::tak::tak: tylo ze najlepiej bylo isc zaraz po farbowaniu to efekt podobno olsniewajacy. a ja sie wybralam dwa tyg po koloryzacji ale tez rezultat byl niezly:tak:
 
używam prostownicy remington bardzo polecam koszt coś około 200,00

Prostownica do włosów Remington S 1031 3x Protection Sleek & Curl nie niszczy włosów i dodaje im blasku. Łączy optymalne funkcje modelowania z ceramicznymi waskimi płytkami pokrytymi turmalinem oraz teflonem, które przesuwają się po włosach zapewniając potrójną ochronę oraz efekt błyszczących włosów. Cyfrowy wyświetlacz temperatury zapewnia pełną kontrolę dostosowania temperatury od rodzaju włosów. Jest idealna do prostowania krótszych, delikatniejszych włosów oraz długich i tworzenia gęstszych, bardziej kręconych loków.
 
reklama
Do góry