reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kosmetyki bez syfów,pasty do zębów, naturalne mydła na prezent, zabawki do kąpieli!!

Mruczka

Fanka BB :)
Dołączył(a)
30 Listopad 2009
Postów
1 186
Miasto
Wrocław
Jeśli ktoś chce zamówić duży kosz prezentowy, to piszcie proszę na maila.
kot.w.paski@gmail.com
Pięknie świątecznie spakowane najlepsze mydła! Krem do rąk z shea gratis. Koszt w promocji 65 zł!! Wystarczy w uwagach wpisać Babyboom!!


Mogę zrobić małe koszyki za 39 zł lub pojedyncze mydełka w pudełkach świątecznych za 20 zł, tylko muszę wiedzieć wcześniej :)


2ptcew1.jpg



kq2iw.jpg



v74592.jpg



f37x2c.jpg





Można składać zamówienia na maila kot.w.paski@gmail.com
cena tylko 65 zł


w środku 4 różne 100 g handmade angielskie mydła na bazie shea, z kwiatami, przyprawami,pachnące i ekologiczny krem do rąk z shea oraz niespodzianka
przykładowe mydełko na ostatnim zdjęciu
proszę zamawiać do końca listopada, płatność do 02.12
wartość zestawu to 130 zł,więc cena okazyjna bardzo :)






:arrow: KAWOWY PEELING





CENA 13,5 !!!


działanie: mielona kawa jest naturalnym sposobem na cellulit. Aktywnym składnikiem jest kofeina, która ma właściwości ujędrniające skórę i wyszczuplające. Dodatkową zaletą jest usuwanie rogowej warstwy naskórka podczas delikatnego masażu co pobudza krążenie i ułatwia wnikanie składników aktywnych. Kofeina usuwa zalegające w tkankach skóry toksyny oraz przyspiesza metabolizm komórkowy przyspieszając zanikanie komórek tłuszczowych. Ekstrakty kawy chronią przed wolnymi rodnikami i w efekcie opóźnia proces starzenia. Peeling kawowy jest najostrzejszym z naszych peelingów (pozostałe to mydło owsianka i mydło eukaliptus z makiem). Po zastosowaniu peelingu kawowego skóra jest gładsza, lśniąca, pokryta ochronną warstwą olejków.


Mydło polecamy także dla osób ze skórą suchą.


wskazania: wszystkie rodzaje skóry, także szczególnie wysuszona, łuszcząca się zwiotczała, pozbawiona blasku, cellulit




:arrow: CZEKOLADOWA OWSIANKA


cena 13 zł





działanie: duża zawartość masła kakaowego, trochę czekolady (90% zawartości ziarna kakaowego) i mielona owsianka. Masło kakaowe jest doskonale wchłaniane. Głęboko wnika w skórę i regeneruje ją dzięki dużej zawartości kwasu oleinowego. Natłuszcza, wygładza, nadaje skórze połysk i gładkość. Ziarna kakaowca są uznanym źródłem przeciwutleniaczy, neutralizujących działanie wolnych rodników niszczących komórki skóry. Kosmetyki zawierające czekoladę ujędrniają i wyszczuplają ciało. To efekt działania zawartej w ziarnach kakaowca kofeiny. Mydło świetnie się pieni i pachnie masłem kakaowym.
Część owsiankowa delikatnie usuwa martwy naskórek i pobudza krążenie.


wskazania: wszystkie rodzaje skóry, także szczególnie wysuszona, zwiotczała, pozbawiona blasku



:arrow: KOKOS & JEDWAB


cena 13,5 zł





działanie: absolutny mydlany mistrz piany ! Świetne do mycia włosów, daje pianę równie obfitą jak szampon. Bardzo dobrze oczyszcza włosy z tłustego osadu.
Duża zawartość masła shea i oleju ze słodkich migdałów w mydle z jedwabiem, nadaje mu świetne działanie pielęgnacyjne. Mięciutka piana delikatnie zmywa zanieczyszczenia i nadaje skórze jedwabistą gładkość.


wskazania: skóra normalna, włosy





:arrow: MYDŁO MARSYLSKIE 250 g





Cena 10,5 zł :!: :!: :!: :!:


Czyste mydło marsylskie zawiera wyłącznie mydło roślinne


Idealne do prania i higieny osobistej.
Ze względu na wysoką zawartość roślinnych kwasów tłuszczowych nadaje się do każdego rodzaju skóry. Mydło Marsylskie Winni's ma przyjemny, świeży zapach.
Może być używane do prania ręcznego odzieży, przede wszystkim bielizny, odzieży niemowlęcej, mankietów i kołnierzyków koszul ,do zapierania np. skarpetek ,usuwania plam np. po owocach, kawie, winie, tłuszczach, trawie etc...


Sposób użycia:


potrzeć mydłem plamę , pozostawić na parę minut po czym normalnie uprać.


Idealnie nadaje się do prania firan . Wystarczy zetrzeć na tarce mydło ,zamoczyć firany na 15-20 minut w ciepłej wodzie z takimi płatkami mydła marsylskiego, po czym normalnie uprać.


NIE TESTOWANE NA ZWIERZĘTACH
WOLNE OD NIKLU


Skład wg INCI: Sodium palmate,Sodium palm kernelate, aqua, glycerin, sodium chloride, Cymbopogon nardus, parfum


Mydło zawiera olejki eteryczne Citronella.


Nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego.


Opakowanie nadające się do całkowitego recyklingu.





Zapraszam!!
http://www.farma-eko.pl


Farma-eko | Facebook






Szeroka oferta mydeł. Zupełnie bez gliceryny i innych syfów.




Zapraszam wszystkich rodziców, którzy dbają o zdrowie swoich dzieci :)
www.farma-eko.pl
 
Ostatnia edycja:
reklama
Herla jest cudowna, naturalna i przyjazna srodowisku marka. Nie uczula i naprawdę jest efektywna. Maja dla mam i dzieci linie. Ja używam na codzien :)
 
Herla jest cudowna, naturalna i przyjazna srodowisku marka. Nie uczula i naprawdę jest efektywna. Maja dla mam i dzieci linie. Ja używam na codzien 13bc x sx

Zgadzam się, Herla ma swietne naturalne kosmetyki, fajn linia dla mam i dzieciakow. Ale nie tylko, ja wogole używam tez kosmetykow do pielęgnacji codziennej od nich bo mi bardzo sluza a mam dość wymagajaca cere...
 
Do góry