reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kosmetyki Bobini

A

Agnexx

Gość
Polecam kosmetyki Bobini, są dobre i w przystępnej cenie. Kosmetyki przeznaczone są dla dzieci od pierwszego roku życia. Ostatnio kupiłam również chusteczki nawilżane tej firmy i się nie zawiodłam. Są dobrze nasączone, miekkie i ładnie pachną.
 
reklama
Dodam jeszcze, że chusteczki są przeznaczone dla dzieci od pierwszych dni życia. Poza tym mają fajne opakowanie, nie są w pudełku, tylko w opakowaniu miekkim i mają plastikowe zamykanie. :)
 
ja rowniez mialam chusteczki tej firmy i nie narzekam tanie, ladnie pachnace i bardzo delikatne dla dzidzi; klopot w tym ze w moim miescie bardzo trudno dostac te kosmetyki..
 
My tez używamy tej firmy - wprawdzie tylko mydło i szmpon w płynie. Nie dośc, że tanie, to nie powodują uczuleń i pszyjemnie pachą. Mały szczególnie przepada za zapachem oranżady - chyba dlatego, że nie mial okazji pic tgo napoju ;)
Ale polecam
 
My też używamy płynów do kąpieli tej firmy i jesteśmy zadowoleni . Ale chusteczek tej firmy jeszcze nie widziałam, musze poszukać. Aha, używamy jeszcze pasty do zębów od 1 roku. Filip nie narzeka, chyba mu smakuje (jeszcze nie bardzo umie wypluwac)

pzodrawiam
nikita
 
Czy to są polskie kosmetyki???
im0004086mb.jpg
 
Opakoowanie fajne, na początku wydawały mi się zbyt mocno perfumowane, ale już się przyzwyczaiłam i jest mi wszystko jedno czym wycieram małemu pupę - jemu też to nie sprawia różnicy. Ostatnio mam nivea - strasznie słabo nasączone i szybko wysychają (ale już się przyzwyczaiłam).
 
reklama
Do góry