reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kosmetyki dla Ciężarówek:)

Agata_K

Fanka BB :)
Dołączył(a)
19 Grudzień 2012
Postów
1 410
Miasto
19°57'E 50°03'N
Hej Dziewczyny,

noszę się z zamiarem zakupu jakiegoś kremu przeciw rozstępom (głównie do brzucha i piersi).
Koleżanka mi poleciła Mustelę (tubka na allegro kosztuje ok 70-80zł, ale jest bardzo wydajna i ponoć to dobry kosmetyk). Czy któraś z Was stosuje ten preparat?

A może macie jakieś inne godne uwagi?
 
reklama
Agata - ja w pierwszej ciąży używałam kremu Ziaja (teraz nie wiem, czy będę, bo mnie zapach drażni) - cena o wiele sympatyczniejsza ;-) I oliwy ze słodkich migdałów (po każdej innej miałam wrażenie, że śmierdzę, jak frytka :-D) Oliwę maziałam na sobie wieczorem, bo to tłuste jednak, krem na dzień. Rozstępów brak, ale nie wiem, czy to załuga mazidłowania się, czy predyspozycji skóry.
 
Ja zakupiłam Perfecta Mama, firmy DAX COSMETICS, zapach delikatny, migdałowy, nie jest bardzo tłusty, nie brudzi ubrań, mają serię do biustu, na rozstępy i cena też o wiele bardziej przyjazna:-) ma pozytywnną opinię imid-u, chociaż z tym to różnie bywa...
 
Ostatnia edycja:
Ja znalazłam w sieci, ale chyba sklep był we Wrocku, więc odbierałam na miejscu. Takie zwykły olej, który mozna też zajadać ;-)
Tylko jak będziesz szukała, to się broń boże! nie skuś na kokosowy! Konsystencję ma fajną, bo jest jak masło, ale bynajmniej kokosem nie pachnie. Po nim śmierdziałam patelnią strasznie.
 
Ok, cenna rada - poza tym oprócz Rafaello i świeżego kokosa nie cierpię wszystkiego, co jest związane z tym orzechem, więc na bank nie kupię nic kokosowego (na samą myśl mnie mdli, bleeee)
 
ja mam Bielenda Sexy Mama:-) dostałam w prezencie pod choinkę, ale slyszałam ze najlepsza jest zwykla oliwka dla dzieci, albo oliwka Baby Dream fur Mama z rossmana, więc chyba poprzestanę na tym póki co:)



aaaa właśnie przypomniało mi się, że mam w domu olej kokosowy(ten z patelni:-D) i nim chyba ten będę brzusio smarować:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja postanowiłam, że w II trymestrze będę chodzić na masaże relaksacyjne i antycellulitowe - bardziej ze względu na relaks niż wszystko inne. Nigdy nie byłam na masażu, a teraz mi się należy - a co!;-) Są salony, które mają ofertę dla babek w ciąży, więc można trochę poszaleć:tak:
 
Do góry