reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kosmetyki dla Ciężarówek:)

Od kiedy mozna stosowac kremy n rozstepy itd? Kupiłam juz sobie jeden, ale taki zapobiegajacy powstawaniu firmy Pharmaceris
 
reklama
chrobek - jeśli to kosmetyk dla mam, to na pewno znajdziesz w ulotce lub na opakowaniu. Ja sięgałam prawie po wszystkie na półce i każdy miał swoje wytyczne.
Jeśli nie dla ciężarnych - no to uważaj na skład, bo nie wszystkie można...
 
Ruda jest to kosmetyk dla mam, i na opakowaniu jest napisane, ze od 3-4 miesiąca rekomenduje sie stosowanie, ale mozna wczesniej. Stąd moje pytanie, bo jestem w 7t5d ciąży i sie zastanawiam czy to juz jest to "wczesniej" czy nie
 
ja używałam oliwki bambino na mokry brzuch, piersi, pośladki i rozstępów w ciąży nie miałam, a stosowałam codziennie. Ale na piersiach i tak mi sie zrobiły przy karmieniu. Nie wiem czy te kremy mogą coś pomóc.
 
dziewczynki jaki polecacie żel do mycia twarzy? skórę mam chyba mieszaną, w okresie zimowym lubi się wysuszać na czole... no i teraz wyprysków dostałam :confused2: pani w superpharm poleciła mi taki ekologiczny z AA, kupiłam go, ale nie wiem, czy będzie ok
 
ja używałam z AA takiego dla alergików i był ok. A to zależy w sumie jakiego efektu oczekujesz. Osobiście lubię kosmetyki z Avonu :) Teraz jest seria z kwasami dosyć fajna ale pewnie w ciazy odpadają kwasy.
 
Ewcik - mam dokładnie ten sam problem. I dermatolog poleciła mi myć (a właściwie zamiast mycia- przecierać) płynem micelarnym. Kwestia przyzwyczajenia się z nieprzepłukiwaniem twarzy, ale chyba działa o wiele lepiej niż najdelikantniejszy żel (jak np. physiogel z apteki do skór delikantych). I wcale nie wychodzi drogo.
 
ruda właśnie jak myję płynem i wacikiem, to mam wrażenie, że twarz nadal nie jest dokładnie domyta.. muszę mieć kontakt z wodą:-D
 
reklama
Też tak miałam na początku. Lekarka zaleciła mi kupienie z Biodermy ten zielony lub różowy, a nie z drogerii i też widzę różnicę. A jak kupisz taki z pompką to jest już baaardzo wydajny.
Ale do tego mam jeszcze robiony tonik w aptece, więc pod koniec waciki mam bielusieńkie i jakoś tak spróbowałam zaufać.
I zdecydowanie mam mniej podrażnioną i przesuszoną skórę (a mam mieszaną i do tego ekstremalnie naczynkową :crazy:).

Z żeli, jak pisałam już wyżej - jeśli chcesz delikatny do Physiogel (max. 30zł za buteleczkę), albo La roch posay też polecam, ale to już do konsultacji z kimś kto się na tym zna i dobierze ;)
 
Do góry