reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

KOSMETYKI DLA DZIDZI

reklama
no moze no ale przeciez jhonson nadal ma swoje osobne kosmetyki aj namieszali teraz niew iem co bedzie najlepsze
a o tych co piszecie to pierwszy raz słysze
o alantanie i sudokremie
 
Ja używam do tej pory chusteczek, mydełka, oliwki i szamponu Johnsona, bo mojej OLi nie uczulały, lubie też chusteczki nivea baby ale akurat Johnsona kupuje w opakowaniu 3+1 gratis i bardziej mi się opłaca, puder i kremy do twarzy i ciała też polecam z nivea baby

wszyscy polecali mi sudokrem, kupiłam duże opakowanie a okazało się że w ogóle nie był potrzebny, nie sprawdził się bo jak już doszlo do odparzenia to pomogła tylko maść , taka robiona na zamówienie w aptece
 
ja mam penatena-balsam z oliwką i bambino oliwka i mydło , mam dużo próbek z musteli i nivea

maść mam bepanthen i sudocream


dla uczulonych oilatum i balneum
 
sudocrem uzywam przy każdym przewijaniu. nie wysusza pupci. ja polecam - zazwyczaj kupuje te olbrzymie opakowania (starczają na kilka miesięcy).

na bambino tez jestem uczulona :) - przy dziecku nawet nie próbowałam.
 
Ja chyba też się skuszę na Nivea baby, bo Bambino zapach mi nie podchodzi jakoś. No i Sudokrem też zakupię, bo i na SR położna polecała i wiele pozytywnych opinii mam od rodziny i znajomych.

Zresztą w moim szpitalu oddział noworodkowy też używa Nivea baby.
 
ja postawilam na nivea i to tylko kilka rzeczy- mam plyn z oliwka w jednym do mycia, krem do pupy na odparzenia (z cynkiem) i krem na kazda pogode do buzi. Mysle, ze to spokojnie wystarczy.
 
reklama
A ja niedawno dostalam paczke od siostry, wyslala mi Sudocrem i parafine ciekla po kapieli . Moja siostrzenica ma 2 latka i siostra tylko tego uzywala dla niej jak byla malutka , polecala swoim kolezankom i wszystkie bardzo sobie chwala nie mialy zadnych problemow z maluszkiem.
Tutaj na pewno dostane inne kosmetyki w szpitalu ale wole te polskie.

Pozdrawiam ILona
 
Do góry